Що одягають українці восени 2021

З першими холодами всі гайнули до магазинів за теплими речами. Але що саме купити, щоб виглядати водночас стильно і не відчувати холоду?

Українці цієї осені дотримуються торішніх тенденцій – переваги надаються речам стилю кежуал. Якісний одяг високої якості саме в цьому направлені пропонує інтернет-магазин fromus.ua.

На піку популярності спортивні костюми с утеплювачем флісом. Раніше вони асоціювалися лише з заняттям спортом. Сьогодні спортивний одяг підходить для прогулянок, подорожей, навіть як одяг для роботи (за винятком коли керівництво компанії вимагає дотримання дрескоду). До того, зараз спортивний одяг можна поєднувати з класичним пальто.

Краще вибирати моделі, що мають мінімалістичний дизайн: жодних написів, будь-якого декору. Вони гармонічно виглядають як з кросівками, так і з грубими черевиками. Серед кольорів варто надати перевагу ліловому та пудровому. Чорний колір хоч і є універсальним, але якщо верхній одяг теж чорного кольору, то образ буде занадто тьмяним.

Дуже вадливо придбати дійсно якісні речі. Неякісні тканини через місяць закудлатяться, річ виявиться непридатною для використання. Вибирайте перевіреного постачальника одягу, котрий має гарні відгуки, як, наприклад Fromus.

Друга річ, котра припала до душі українцям – це худі. Його можна поєднувати як зі спортивним низом, так і с джинсами та спідницями. Вільний крій підходить людям будь-якої комплекції. Худі приховує недоліки фігури, робить образ молодіжним.

Тенденції у верхньому одязі

Знову повертається дуті куртки. Вони виглядають доволі об’ємно, але добре зігрівають у прохолодні дні. У тренді одяг без каптура з комірцем стійкою.

Серед матеріалів у пріоритеті екошкіра. Вона виглядає доволі дорого, захищає від вітру та дощу, в той час, як утеплювач зігріває. Екошкіра повернулася у звичайний одяг: спідниці, штани.

Легший верхній одяг, котрий стає улюбленим серед українців – це куртки-сорочки. Вони доволі теплі, а клітинка зараз використовується в одязі всіх відомих кутюр’є. Краще за все утеплені сорочки пасують до джинсового одягу: комбінезонів, суконь і спідниць.

Як бачимо, наші земляки зараз спрямовані на комфорт у поєднанні зі стилем. В минуле відходять високі підбори, котрі доцільно взувати лише до ресторану, на урочистості чи на офіційні зустрічі. На зміну їм прийшли кросівки та черевики на низькій ході.

partnernews