Які дизайни квартир сьогодні найактуальніші?

На сьогоднішній день кожен мріє створити квартиру мрії. Для цього і існує дизайн приміщень. Складність вибору будь-якого стилю обумовлено тим, що їх занадто багато. Часом буває дуже важко визначитися з єдиним стилем. Хоча створити дизайн квартири у Львові непросто, але все-таки звернувшись до професіоналів своєї справи, вони зможуть наштовхнути на правильні думки і порадити щось ексклюзивне, цікаве і звичайно ж креативне.

Звертаючись до фахівців, вони зможуть створити справжній макет дизайн-проекту для квартири, враховуючи всі мірки, розміри, габарити, площу, всілякі ніші і звичайно ж висоту стель, наявність балконів та інше.

Які стилі інтер’єрів найбільш актуальні?

Сьогодні сучасних стилів дуже багато. Часто дизайнери поєднують в одному інтер’єрі відразу кілька варіантів стилів, щоб створити класний проект. Правда варто враховувати і те, що не покидає популярності, а саме мова йде про такі види дизайнів:

1. Класичний стиль. Він завжди актуальний, він завжди в ТОП кращих, він завжди є хітом. Справа в тому, що цей напрям вже давно затребуваний і тим більше, що класика в чистому її вигляді виглядає дійсно дуже ефектно і презентабельно. У класиці переважає симетрія, дотримання канонів композиції і натуральні матеріали в обробці.

2. Ампір. Останнім часом дуже часто звертають увагу на стиль Ампір. Він відрізняється пишнотою дорогих тканин, масивними меблевими виробами, великою кількістю орнаментів і красивими світильниками. Якщо говорити про обробку, то в інтер’єр частенько впроваджують штучні матеріали, які притаманні даному дизайну. Крім того, в інтер’єрі можна помітити ліпнину, що сьогодні є дуже актуально.

3. Модерн. Цей дизайн теж частенько воліють сучасні споживачі. Справа в тому, що в модерні поєднуються одразу ж кілька стилів, що і робить його таким популярним. Причому кілька стилів – це АР-деко і АР-нуво. Суть дизайну складається з плавних ліній, включених природних мотивів, дорогих матеріалів, а також поєднання ніжних кольорів з яркими тонами.

4. Етнічний. Даний стиль характеризується природними матеріалами, відмінними затишними елементами в декорі. Крім того, присутній і камінь, і дерево. Це цікаво. Вони поєднуються разом. Якщо взяти деталі, то варто відзначити наявність потужного каміна, а ще основних кольорових гам білого, коричневого, теракота.

Також останнім часом актуальні Нью-Йоркський стиль, дизайн мінімалізм, ну і цікавий східний напрямок.

partnernews