Гвинтові фундаменти

Гвинтовий фундамент – універсальна, міцна та довговічна основа при будівництві приватного будинку .

З кожним роком інтерес до гвинтових фундаментів при будівництві приватних будинків зростає. При їх створенні використовують геошурупи.  Це багатовиткові гвинтові палі, які зовні нагадують величезні шуруп. Вони виготовляють з сталевих труб та оснащають загостреними наконечниками та несучою різьбовою частиною.

Замовити гвинтові фундаменти можна тут https://geoshurup.ua/screw_foundations/. Основи цього виду характеризуються високою несучою здатністю. Це пояснюється просто: при закручуванні  геошурупів між витками лопатей грунт ущільнюється за рахунок конусного наконечника. Гвинтові палі угвинчуються в несучий шар на глибину нижче точки промерзання грунту.

Гвинтові конструкції можуть бути зведені на грунтах будь-якого типу в різних кліматичних регіонах. Це дуже важливо при будівництві приватних будинків в болотистій місцевості та в регіонах з вічною мерзлотою. На облаштування даних основ не надає значного впливу рівень розташування грунтових вод.

Гвинтовий фундамент підходить для спорудження будинку на місцевості зі складним рельєфом. Гвинтові палі можна встановлювати в будь-який час року. Погодні умови не вплинуть на якість та міцність створюваної конструкції. На тій глибині, куди занурюються гвинтові наконечники температура ґрунту залишається стабільною.

Привабливою особливістю гвинтових паль є багаторазовим висока швидкість монтажу. При цьому немає необхідності проводити складні підготовчі роботи. Все, що потрібно, так це правильно розмітити ділянку і приступати до вгвинчування паль. Якщо немає можливості використовувати спеціальне гідравлічне обладнання, то гвинтові палі можна закручувати вручну. Це дозволяє проводити будівництво в важкодоступних місцях. Свайний гвинтовий фундамент під ключ обходиться значно дешевше в порівнянні з іншими видами фундаментів. Проводити монтаж при використанні винтових паль можна цілий рік за будь-яких погодних умовах.

При виборі пальового гвинтового фундаменту слід пам’ятати про його недоліки. Це:

● Корозія металу. Вона властива всім металевим виробам. Спеціальні покриття зменшують ризики її виникнення.

● Неможливість використання на скельних ґрунтах. Але це єдине обмеження для проведення будівництва.

● Неможливість значних навантажень. Якщо планується будівництво великого будинку з цегли та бетону, то при використанні свайного винтового фундаменту виникають ризики його руйнування.

Гвинтові палі можуть бути зроблені з труб з різною товщиною стінок. Вони можуть бути:

● Тонкостінними, виготовленими з труб з товщиною стінок до 3,5 мм;

● Середньої товщини – з товщиною стінок в межах від 3,5 до 6 мм;

● Товстостінними, для виготовлення яких використовуються труби з товщиною стінок більш 6 мм.

Вибір паль залежить від складу ґрунту на будівельній ділянці і від передбачуваного навантаження. Параметри визначаються при складанні проекту на підставі проведенні досліджень ґрунтів.

partnernews