Декоративні штукатурки

Декоративні штукатурки – можливість проведення стильного і якісного ремонту.

Сьогодні великою популярністю при проведенні оздоблювальних робіт користується декоративна штукатурка. Матеріал відрізняється екологічністю, довговічністю і простотою в застосуванні.

Декоративна штукатурка – це готова неоднорідна пасту, в складі якої є різного роду декоруючі добавки. В результаті її застосування можна отримати стіни у вигляді натурального мармуру, шовку, граніту або металу. Можна робити таке покриття під фарбування.

Високою якістю відрізняються декоративні штукатурки Колір Буд. Вони представлені в каталозі на сайті компанії в широкому асортименті. Виділяють наступні види декоративної штукатурки:

● Структурну. Поширені її види «короїд» і «шуба». При її використанні створюють неоднорідні і зернисті поверхні. Основою матеріалу є гранули з кварцу з розмірами від 0,6 до 3 мм.

● Фактурну. За своєю консистенцією матеріал нагадує тісто. Після створення поверхонь потрібно їх подальше коліровку або фарбування. Особливість матеріалу – висока пластичність, що гарантує простоту нанесення і легкість при створенні різних ефектів.

● «Венеціанскуя». Це універсальний матеріал, який може імітувати різні породи каменю. З його допомогою можна створювати різні зображення. При використанні даного матеріалу слід дотримуватися спеціальну технологію і володіти певним досвідом.

● Мінеральну. Основою матеріалу є крихта. Даний вид штукатурки відрізняється доступною ціною та хорошими експлуатаційними показниками.

Якщо декоративна штукатурка нанесена правильно, то отримують чудове покриття, яке збереже свою естетичність протягом тривалого часу. При використанні даних матеріалом можна легко замаскувати наявні дефекти стін. Декоративна штукатурка підходить для використання на різних поверхнях: дереві, цеглі, бетоні та ін. Використовувати матеріал можна як для внутрішніх і для зовнішніх робіт. Отримані поверхні відрізняються стійкістю до впливу зовнішніх негативних чинників.

За допомогою універсального матеріалу можна створювати неповторний інтер’єр і акцентувати індивідуальну спрямованість в дизайні. Важливим привабливим фактором є екологічність декоративної штукатурки. В процесі експлуатації вона не виділяє токсичні речовини, які можуть завдати шкоди здоров’ю.

partnernews