Чому донорство зараз тренд і більшість жінок погоджуються на проведення процедури?

Сучасні жінки дуже солідарні з тими, у кого немає можливість народити дитину. Послуги репродуктивної медицини досить швидко пішли вперед і зараз розвиваються на ура. Завдяки ооцитам все-таки є шанси на дітонародження в сім’ях, де на превеликий жаль жінки з причин здоров’я та інших, не можуть мати своїх дітей. Також є сім’ї, де не допомогла і сучасна процедура ЕКО.

Донори за Життя “Громадська організація”, куди можна звернутися жінкам, які хочуть допомогти іншим, позбавленим можливості народити дитину. Крім того, так як світ рухається вперед, щось не дивно, що така процедура як донорство яйцеклітин дозволяє одностатевим шлюбам також завести дитину і виховувати за всіма параметрами моралі з дотриманням моральних цінностей.

На які особливості звертають увагу в першу чергу?

Донація статевих клітин вважається затребуваною послугою на сьогоднішній день. Правда, таких жінок, які згідні, процедура трішки лякає, адже вони готові піти на донорство, але не знають, що буде далі. Деякі думають, що процедура якимось чином вплине на їх репродуктивну систему або зіпсує якість життя. Все-таки варто розуміти, що донорство яйцеклітин – це добровільна здача здорової жінки тих клітин, які дозріли і готові до запліднення.

Зараз для того, щоб вони зберегти здані жінками яйцеклітини, в медицині використовуються кріо-камери. Це камери, де вони перебувають в повністю замороженому стані. Також в обов’язковому порядку таку процедуру можуть проводити лікарі, які отримали ліцензію в клініці, яка має всі сертифікати та дозвільні документи на здійснення процедури.

Яким чином відбувається здача яйцеклітин?

Медики повинні дотримуватися головних декількох етапів:

1. Спочатку пацієнтку, яка погодилася на донорство, обстежують. Вона здає всі необхідні аналізи, проходить перевірки і обстежується комплексно на те, чи повноцінно здорова. Причина цього – щоб бути донором неможна мати ніяких хронічних або інших захворювань.

2. Синхронізація оваріально-менструальних циклів донора і пацієнтки. Дуже важливо синхронізувати цикл двох жінок – це потрібно для ефективного проведення процедури.

3. Медики стимулюють яєчникові тканини спеціальними препаратами з гормонами. Цей етап робиться за спеціальною схемою.

4. В кінці проводитися індукція і введення ліків-тригера овуляції, здійснюється відбір готових клітин і проводитися УЗД-процедура, відбираються зрілі і повноцінні клітини для роботи з ними.

Чи є наслідки для донора після віддачі своїх яйцеклітин?

У донора все-таки можуть відбутися деякі зміни. Наприклад, іноді може проявлятися головний біль, але він буде мати помірний характер, будуть спостерігатися перепади в настрої. Також у донора буде виражений передменструальний синдром, буде занадто посилене лібідо. Додатково може відчуватися набряклість, донор може набрати вагу тіла, мати дискомфортні відчуття знизу живота або навіть йтимуть невеликих розмірів кров’янисті виділення з піхви. Навіть якщо будуть такі скарги, то турбуватися не варто.

partnernews