Чому частіше замовляють пам’ятники з граніту

Якщо звернути увагу на те, з чого частіше люди замовляють надгробні пам’ятники. Виявиться, що перевага віддається гранітним виробам. Але чому саме з цього каменю вибираються найчастіше пам’ятники, адже якщо звернути увагу на мармур, то він теж здатний прослужити непоганий термін. І це так, але якщо звернути увагу, саме на те, з якого каменю найдовше зможе довго простояти пам’ятник, виявиться, що першість займають вироби саме з граніту.

Тому не дивно, що багато людей, звертаються саме в компанію «Спокій», де можна замовити https://spokij.com.ua/ виготовлення пам’ятників з якісного українського граніту. Але які переваги у цього каменю перед мармуром? І чи дійсно варто віддавати саме йому перевагу? Для початку слід уточнити, що мармурові та гранітні пам’ятники, є одними з дорогих виробів. Але, незважаючи на цей аспект, придбати їх за доступною ціною, цілком можливо. Для цього потрібно лише, звернеться за їх придбанням до виробника, а не посередницької організації.

 Наприклад, компанія «Спокій», є виробником гранітних пам’ятників. Працююча тут досвідчена команда фахівців, в короткі терміни, використовуючи в роботі тільки хорошої якості український граніт, здатна виготовити виріб з урахуванням будь-яких побажань клієнта. Але все ж чому саме частіше замовляють пам’ятники з граніту?

Детальніше про переваги

Як уже зазначалося, гранітні вироби в рази довше зберігають свої зовнішні дані. І навіть мармурові пам’ятники, істотно поступаються в цьому аспекті. І все тому що, мармур, відноситься до «м’яким» камінню, легко піддаються обробці. Власне через наявність цієї особливості, саме з цього матеріалу вироби відрізняються художністю, складними візерунками і ефектними формами. Знайти гранітні вироби з таким же рівнем складності оформлення неможливо. І все тому що, він не піддається такої копіткої обробці. Він володіє високим рівнем щільності він, незважаючи на такий неприємний аспект, все ж є кращим варіантом для тих клієнтів, що не бажають згодом взагалі мати справу з необхідністю заміни пам’ятника.

Хоч висока щільність каменю заважає здійснювати на ньому дрібну обробку різних візерунків. Тим не менш, саме цей недолік, стає в плані довговічності, особливою перевагою. Адже саме через таку щільності, пам’ятник з граніту, спокійно витримує всі види негативних природних впливів. І навіть знаходження його під відкритим небом десятиліттями, ніяк, по суті, на його зовнішніх даних не позначаться. Тому замовивши виготовлення такого виробу, наприклад, в компанії «Спокій», можна згодом скоєно, не хвилюватися про те, що воно швидко втратить свої дані. Адже такий пам’ятник, буде стояти століттями. До речі, слід зауважити, що гранітні вироби, в рази важче, ніж з мармуру. Тому замовляючи виготовлення гранітного пам’ятника, краще відразу подбати, щоб його доставкою, а також установкою займалися досвідчені фахівці. Так як своїми силами, без навичок і фізичної підготовки, впорається з виконанням такого завдання, не вийде.

partnernews