Ботулінотерапія

Ботулінотерапія – це сучасний безпечний ін’єкційний метод омолодження.

Ботулінотерапія обличчя – це сучасна ін’єкційна методика, яка передбачає введення під шкіру ботулотоксином. Ці речовини є сильними нейролептиками, які надають паралізуючий вплив на м’язи. під їх впливом вони втрачають рухливість, що призводить до тому, що міміка ставати більш спокійною. На фоні цього відбувається розгладження навіть великих зморшок.

У косметології ботулотоксин входить до складу багатьох препаратів, які використовуються для швидкого омолодження. Ботулінотерапія підходить тим, хто прагне підтримувати молодість і красу протягом багатьох лет. Оскільки ботулотоксини зберігають свій вплив протягом певного часу, то процедуру доводиться періодично повторювати.

Пропонують провести процедуру ботулінотерапії в компанії  DermaVita у Львові. Тут https://dermavita.com.ua/inyektsiyi-krasi/korektsiya-mimichnyh-zmorshok/ можна познайомитися з докладною інформацією про неї. Сучасний центр професійної косметології та дерматології DermaVita гарантує високу якість послуг. Фахівці застосовують в роботі найновіші підходи для підтримки здоров’я та краси наших клієнтів. Медичний цент користується бездоганною  репутацією серед клієнтів, що підтверджують численні відгуки. Тривалість процедури ботулінотерапії – не більше 20 хвилин. Ефект від ін’єкцій ботулінотерапіі зберігається протягом 6-8 місяців.

Ботулінотерапія – це ефективна процедура для швидкого омолодження. Вона відрізняється тривалим збереженням результату і безпекою. Кілька ін’єкцій дозволяють розгладити мімічні та вікові зморшки, а також відновити пружність шкіри. Використовувані для уколів препарати діє швидко. Найбільш часто їх використовують для розгладження складок між бровами, зморшок навколо очей, рота і на лобі. Ін’єкції виконують супертонкими та короткими голками. Це дозволяє виключити больові відчуття і травмування. Можливе виникнення дрібних червоно-синіх точок від уколів або незначних підшкірних гематом. Такі пошкодження дуже швидко зникають. Частим побічним ефектом процедур є головний біль. Звичайно вона є індивідуальною реакцією на уколи. У нормі стан стабілізується через пари годин.

Будь-які побічні ефекти від ботулінотерапіі є наслідком непрофесіоналізму майстра або індивідуальної непереносимості препарату. При сильному травмуванні можуть виникнути набряки. Як правило вони зникають протягом декількох днів. Але при великих набряках виникають ризики порушення кровообігу і лімфотоку. Це небезпечно, тому якщо таке ускладнення виникло на 7-10 день, то потрібно терміново проконсультуватися з фахівцем.

Ассиметрія обличчя виникає у випадках, коли ботулотоксин після проведення процедури нерівномірно розподілився по м’язах. Це трапляється при некваліфікованому підході доктора. Виправити таку ситуацію неможливо, потрібно буде почекати, поки токсин виведеться з організму. Прибрати можна тільки незначну асиметрію додатковими уколами. Але в цьому випадку слід довіритися виключно професіоналу.

partnernews