VitoTorelli — бренд якісних українських сумок #1

Інтернет-магазин Vito Torelli пропонує жіночі й чоловічі сумки та аксесуари преміум-класу за найкращими цінами в Києві. У каталозі магазину представлено лише оригінальну продукцію молодих дизайнерів, які вже встигли заявити про себе у світі моди, і відомих брендів: VitoTorelli, Tony Perotti, Neri Karra, Tergan, Chiarugi, Piquadro тощо. В асортименті магазину виокремлено чотири групи товарів: для жінок, для чоловіків, дорожні сумки й розпродажі.

Чим Vito Torelli потішить жінок?

Усі товари для представниць прекрасної статі поділено на три категорії: 

● сумки;
● рюкзаки;
● аксесуари.

Найширший асортимент представлено в категорії сумок. Щоб покупцям було зручно вибирати сумки, їх поділили на такі групи: ділові, шкіряні, із тканини й на пояс.

Вибір ділових сумок величезний. Кожна ділова жінка зможе дібрати аксесуар для свого  гардеробу з урахуванням усіх потреб. Комусь подобаються сумки-валізи, а хтось віддає перевагу сумкам-конвертам, бочечкам чи клатчам. Для романтичної зустрічі, шопінгу, прогулянки можна вибрати стильну шкіряну або текстильну сумку чи рюкзак, які вигідно підкреслять створений образ.

У категорії аксесуарів великий вибір шкіряних і текстильних гаманців, кредитниць, візитниць, ключниць, брелоків, косметичок, чохлів на валізи тощо. Правильно дібраний аксесуар вдало доповнить стильний образ. Крім того, це чудовий подарунок для подруги, колеги, рідної людини.

Що магазин приготував для чоловіків?

Успішні чоловіки вибирають добротні аксесуари й сумки. Увесь асортимент чоловічих товарів розділили на такі категорії: портфелі, сумки й рюкзаки зі шкіри чи тканини, сумки на пояс, аксесуари.

Ділові чоловіки мають змогу дібрати собі брендові шкіряні сумки через плече, папки, сумки для ноутбуків, барсетки й рюкзаки. Молодь може створити оригінальний образ за допомогою сумок і рюкзаків яскравих кольорів. Модні дизайнери розробили колекції в яскравій гамі, із текстилю й натуральної шкіри.

Аксесуари для чоловіків представлено в широкому асортименті. Можна дібрати шкіряне портмоне оптимальної форми, затискачі для купюр, кредитниці, ключниці, брелоки, чохли для валіз тощо. Плануючи подорож або відрядження, у спеціальному розділі можна дібрати зручну модель сумки через плече або на коліщатах. У каталозі представлено моделі з натуральної шкіри та тканин різних фактур і кольорів.

partnernews