Купівля квартири в житловому комплексі

Вибір квартири в житловому комплексі вимагає часу і наполегливості. Не поспішайте в пошуках і деякий час поспостерігайте за ринком, перш ніж робити які-небудь подальші кроки.

На що звертати увагу

В першу чергу слід позначити призначення покупки. Чи повинна ваша власна сім’я жити в ньому? Або квартира використовується в якості інвестицій? Наприклад житловий комплекс «Рівер Сіті» буде складатися з 6 будинків, центру дитячого дозвілля, власний пляж і є відмінним варіантом інвестицій на майбутнє. Дізнатися більше можна на сайті: https://river-city.com.ua/.

Аналіз ринку житла

Крім власних ідей по покупці, вам також варто проаналізувати ринок житла в Україні. В даний час він дуже неоднорідний. З одного боку, є регіони зі знижується забудовою і падаючими орендними та покупними цінами.

Навпаки, в економічно динамічних регіонах ціни різко зростають. Відповідно варіюється квота власників, які володіють нерухомістю. В останні роки будівництво нових житлових комплексом значно збільшилася. Наприклад, перша черга будівництва ЖК «Рівер Сіті» буде складатися з трьох 16-ти поверхових будинків, по 112 квартир кожен.

Як використовувати нову квартиру

При пошуку нової квартири ви повинні спочатку подумати, як ви хочете її використовувати. Багато хто вибирає квартиру як інвестиційну нерухомість. Це корисно, якщо у вас вже є власна нерухомість або ви хочете і далі здавати її в оренду, але при цьому хочете отримувати пасивний дохід. Для цього необхідно правильно визначити «прибутковість» покупки в цьому місці, так наприклад для жителів ЖК «Рівер Сіті» передбачені дитячі майданчики, підземні і наземні паркінги, спортивні майданчики.

Купівля як інвестиційна нерухомість

В даний час існує безліч аргументів на користь покупки об’єкта для здачі в оренду з метою отримання прибутку. Ці аргументи включають, наприклад, низькі процентні ставки і зростання цін на оренду в великих містах і популярних університетських локаціях. Крім того, нерухомість вважається від капіталовкладенням, захищеним інфляції.

Щомісячні орендні платежі являють собою постійне джерело доходу. За оцінками експертів, прибутковість від чотирьох до шести відсотків після сплати податків може становити за умови, що ваш недавно придбаний об’єкт добре обладнаний і вдало розташований.

partnernews