Користь від занять йогою

Шалений темп життя у великому місті часто стає причиною стресів. Ознаками порушення роботи нервової системи є проблеми зі сном, надмірна дратівливість, погіршення пам’яті та інше. Щоб виправити ситуацію, не потрібно вдаватися до медикаментозного лікування. Варто звернутися до східної практики з тисячолітньою історією ― йоги.

Йога поєднує в собі фізичні вправи, духовний досвід та медитації. Всі три складові допомагають підвищити тонус м’язів, покращити кровообіг, позбутися болів у суглобах, розвинути гнучкість та заспокоїти нерви. Ціль східної практики ― поліпшити здоров’я всього організму.

Виник напрям як складова частина індуїзму, поширеного в південній Азії. На щастя, для того, щоб зайнятися цим комплексом вправ не потрібно їхати в далеку Індію. Йога у Львові доступна кожному охочому у студії Три Стихії. Тут досвідчені тренери продемонструють найбільш корисні асани, а також проконтролюють правильність їх виконання.

Як йога впливає на тіло та психіку людини

Існує стереотип, що йога не здатна привести тіло у форму, а також надати тонусу м’язам. Більшості здається, що навантаження занадто малі, адже всі комплекси виконуються без додаткового навантаження, а темп занадто повільний.

Йога ― це заняття спортом з вагою власного тіла. Вона націлена на пропрацювання глибоких м’язів, які, наприклад, підтримують хребет та головним чином формують поставу. У цій східній практиці основний акцент здійснюється на розтяжку, баланс та рівновагу. Всім нам ще зі шкільних уроків фізкультури відома вправа ластівка, проте мало хто знає, що це одна з асан йоги. Спробуйте простояти в ній від 30 секунд до хвилини. Не так просто як здається, правда? Гарантовано, наступного дня ви відчуєте м’язовий біль, який вважається показником їх росту та розвитку.

Йога ― це ідеальна техніка для тих, кому за показниками здоров’я не можна займатися з гантелями у спортзалі. Вправи допоможуть розвинути не тільки м’язову силу, але і грацію та гнучкість.Талія стане вузькою, спина ― стрункою, а ноги підтягнутими.

Красиве тіло ― це один з небагатьох плюсів, які пропонує йога. Головною перевагою цього виду спорту є покращення стану здоров’я. Завдяки практиці глибокого дихання, організм насичується киснем, що покращує роботу кожного органа. Також асани нормалізують кровообіг та відтік лімфи. Окремі вправи навіть поліпшують функціонування травної системи, завдяки стимуляції перистальтики кишок. Вважається, що практики навіть позитивно впливають на гормональний фон людини. Річ у тому, що вправи здатні нормалізувати роботу щитоподібної залози та наднирників.

Однією з головних переваг йоги вважається її здатність навчити людину насолоджуватися моментом. Через темп життя ми постійно поспішаємо і часто не дозволяємо собі відпочити. Практика йоги допоможе заспокоїтися та відновити психічну рівновагу.

partnernews