Де купити нашивки на форму ЗСУ?

Нашивки на форменому одязі – розрізнювальні знаки, що допомагають впізнати військових в натовпі. Стриманий лаконічний вигляд форми можна підкреслити нашивками на форму ЗСУ https://symvolika.com.ua/embroidery/ZSU. Вони виготовляються в стандартних розмірах. Міцні нитки та основа гарантують, що ви будете носити їх довгий час, а красиве окантування прикрашає та захищає виріб від торочення. Догляд за ними не вимагає особливих зусиль – їх легко знімати та випрати.

Асортимент нашивок на одяг

З допомогою машинної вишивки можна швидко отримати акуратний виріб, а написи будуть читабельними, та не втратять вигляду після багаторазового прання. Нашивки ЗСУ виготовляються за індивідуальним замовленням: позивний, прізвище, звання, група/резус крові. Нашивки на одяг з прізвищем згідно регламенту носять на грудях чи рукаві.

В кожного підрозділу ЗСУ, добровольчого батальйону – свій символ, що є певним оберегом. В 24-ої королівської бригади зображений лев, в розвідників – кажан, або сова, в ракетної бригади – скорпіон. Часто такими символами є предмети: для танкістів – бойова машина, для десантників – парашут, артилеристів – гармата.

Поширеними є грона калини, колоски пшениці, зображення вовка, орла, коня, зброї, популярними є також різноманітні написи.

Де замовити нашивки на форму для ЗСУ

На сторінках каталогу symvolika.com.ua/embroidery ви знайдете парадні та повсякденні вироби, що вдало підкреслять статусність військового в кітелі, бушлаті, форменій сорочці чи светрі. Нашивки ЗСУ можна вибрати в розділі по категоріях. Вироби довгий час зберігають форму, не зминаються, акуратно виглядають на однострої. Для зручності кріплення ви можете обрати липучку та нитки потрібного забарвлення.

Аби бути впевненим в якості продукції, краще обирати перевірені магазини. Символіка є виробником, а отже ціни тут доступні. Магазин орієнтований на тривалу співпрацю, і для цього створені найкращі умови:

      ● ціна дорівнює якості;
      ● можливість обрати виріб серед асортименту або замовити індивідуальне виготовлення;
      ● зв’язок з менеджерами в робочий час;
      ● сайт, поділений на зручні категорії;
      ● виготовлення деталей в заданій замовником кількості;
      ● самовивіз з магазину або доставку по Україні;
      ● зручна оплата.

Магазин symvolika.com.ua – перевірений постачальник та виробник нашивок. Оптимальне співвідношення ціни та відмінної якості – це важливі передумови довіри до магазину.

partnernews