Топ-5 інгредієнтів для професійних кондитерів

Мафіни, капкейки, торти, короваї, паски, кекси, пончики – це ще не повний асортимент кондитерських виробів та десертів, які пропонують сучасні кондитери. Кенді бари зараз стають все популярнішими: їх можна побачити на різноманітних святкуваннях – днях народженнях, ювілеях, хрестинах, весіллях та інших святах. Тож у кондитерів завжди вистачає роботи. Залишається лише обрати якісні інгредієнти, завдяки яким десерти будуть смачними. А додати їм естетичного зовнішнього вигляду можна за допомогою різнокольорової посипки, кондитерської глазурі, топерів, шоколадних та карамельних топінгів.

Какао та його види

Какао – один з самих необхідних кондитерських інгредієнтів. Перед тим, як купити какао https://lubystok.shop/category/kakao, варто з’ясувати, який саме вид продукту вам потрібен. Виробники можуть запропонувати 2 види какао – традиційне та алкалізоване. У чому різниця між цими двома продуктами? Алкалізоване какао має менш гіркий присмак, більш насичений колір і смак.

Додаючи какао до борошна, кондитери отримують неймовірно смачні торти, капкейки, мафіни. Какао не лише змінює колір випічки, а й надає їх приємного шоколадного присмаку. Какао можна використовувати не лише для приготування тіста. Його додають до крему, використовують у якості посипки, роблять з нього помадки, суфле. До того ж, з какао готують неймовірно смачний какао-напій, який зігріває у прохолодну пору року.

Як готувати та де купити кондитерську глазур?

Глазур використовують для прикрашання кондитерських виробів. Вона надає випічці, паскам естетичного вигляду та ніжного аромату. Ви можете купити кондитерську глазур https://lubystok.shop/category/hlazur-dlia-kulycha зі смаком ванілі або шоколаду. Спосіб її приготування дуже простий: достатньо додати до глазурі яєчний білок, збити отриману масу міксером і нанести отриману суміш на поверхню готового виробу.

Желатин

Желатин – це натуральний згущувач, без якого складно обійтися у кондитерській промисловості. Його використовують для приготування смачних десертів. У желатин можна додати свіжі ягоди та фрукти, у результаті чого вийде гарний та смачний, а головне корисний десерт.

Сиропи та особливості їх застосування у кондитерській промисловості

Сиропи – це солодкі рідкі добавки з різними смаками – ягідними, десертними, горіховими. В основному купують сиропи для коктейлів (як алкогольних, так і безалкогольних), але також використовують і у кондитерській промисловості для просочування коржів. Також їх додають до крему, адже вони роблять його більш насиченим та ароматним.

Ви можете купити сиропи https://lubystok.shop/category/syropu та застосовувати їх не лише для приготування випічки та десертів, але й додавати їх до кавових, алкогольних, безалкогольних коктейлів.

Цукрова пудра

Це ще один популярний серед кондитерів інгредієнт. Цукрову пудру використовують у якості прикраси для кондитерських виробів, її додають до фруктових салатів, кремів, коктейлів. Також це один з основних інгредієнтів для приготування глазурі.

Найвигідніше купувати кондитерські інгредієнти оптом у таких виробників, як ТМ «Любисток». Компанії, які пропонують широкий асортимент продукції для HoReCa, завжди дотримуються стандартів якості та безпечності харчових продуктів та слідкують за тим, щоб представлена продукція була максимально натуральною. Тоді кондитерські вироби будуть не лише смачними, а й корисними.

partnernews