Робота в Польщі: актуальні вакансії, умови праці, отримання візи

Від наших співвітчизників надходить все більше запитів на роботу за кордоном в Польщі. Причина проста: безліч українців лишилося без роботи через пандемію COVID-19 і тепер шукають, куди б влаштуватися. Найпростіший варіант – звернутися в таке спеціалізоване кадрове агентство, як «Віза Про», вибрати вакансію і підписати з вашим роботодавцем контракт. Всі ці 3 етапи можна пройти максимально швидко, немає ніяких труднощів.

Можна влаштуватися в різні сфери, про це буде йти мова в статті. Якщо ви не хочете їхати за кордон самостійно, а хочете знайти роботу для сімейної пари в Польщі, то такий варіант буде ще вигіднішим з фінансової точки зору, адже ви зможете заробити вдвічі більше. Давайте подивимося, які вимоги надходять від роботодавців, і які вакансії вони готові запропонувати на сьогоднішній день.

Які умови пропонують роботодавці?

Найвигідніший варіант працевлаштуватися в ЄС, в тому числі й у Польщі – це працювати за контрактом. У контракті будуть прописуватися всі умови праці, а також обов’язки обох сторін. Вам також потрібна буде польська робоча віза https://visa-pro.com.ua/robocha-viza-v-polshhu-ta-shengen, щоб влаштуватися легально. Отримання такої візи – стандартна процедура. Якщо ж у вас виникнуть будь-які запитання, ви завжди зможете звернутися у своє кадрове агентство, де вам все розкажуть.

На більшість вакансій набирають персонал без знання мови. Наприклад, це можуть бути різні види робіт у сільському господарстві. Якщо ж вас цікавить сфера обслуговування (наприклад, вакансія офіціанта, адміністратора готелю чи ресторану, перукаря або фітнес-тренера), то потрібно знати польську мову хоча б на розмовному рівні. На більшості інших вакансій не потрібно знати польську мову, хоча запам’ятати кілька стандартних фраз – не завадить.

Житло

Що стосується житла, то є роботодавці, які пропонують його безкоштовно, деякі здають житло за дуже низьку плату, а деякі взагалі не пропонують житла. Тому відразу уточнюйте усі нюанси з проживанням. Багато польських компаній пропонує працевлаштування у сільському господарстві для сімейних пар, це теж вигідний варіант. Тоді ви зможете жити поруч з фермою, часто в таких випадках пропонують будиночки для персоналу. У будь-якому випадку, проблем з житлом ні у кого не виникає.

Вимоги до працівників

Серед вимог, які зазвичай вказують польські компанії – хороший стан здоров’я, а також відповідальність і відсутність шкідливих звичок. Тому легальне працевлаштування в Польщі – один з найкращих варіантів для українців. Важливо в терміни і якісно виконувати свої обов’язки, тоді й ставлення роботодавця до вас буде відповідним.

Вакансії на роботу в Польщі в різних сферах

На сьогоднішній вакансії на роботу в Польщі https://visa-pro.com.ua/job/ пропонують у різних сферах. Це вакансії:

      ● на будівництві;
      ● на фермах: доярка, догляд за тваринами;
      ● на заводах: вантажник, пакувальник, працівник складу та ін.;
      ● в сільському господарстві: збиральник врожаю, тракторист;
      ● в готелях: адміністратор, покоївка, офіціантка;
      ● на будівництві: арматурник, монтер, будівельник-універсал, муляр та ін.;
      ● в пекарнях та ін.

Якщо вам цікавий такий варіант, як робота в Польщі для сімейних пар https://visa-pro.com.ua/stat/dlya-simeynykh-par, можете зайти на цей сайт і знайти всю інформацію про такі варіанти працевлаштування. На цьому сайті є пропозиції і для тих людей, хто їде працювати сам, без пари. Вирішуйте, який варіант вам краще підійде. Тож якщо ви хочете отримувати гідну зарплату, не зволікайте: обирайте для себе найкращу вакансію та їдьте працювати!

partnernews