Про заробіток в Інтернеті. Без вкладень і без обману

p>Всі ми хочемо працювати поменше, а заробляти побільше. Інтернет для цього — відмінне місце. Біда в тому, що поруч з такими ласими шматками завжди крутяться слизькі типи.

Як уникнути попадання в їх чіпкі лапи? Можна дізнатися це, набиваючи шишки самостійно. Або вивчити досвід тих, хто пройшов цією дорогою раніше.

Я пропоную вам другий шлях.

Ця стаття була написана кілька років тому. З тих пір в мережі мало що змінилося. Ну, крім хіба що вступних слів, які ви зараз читаєте. В іншому-все як і раніше: все також новачки покладають на заробіток в Інтернеті великі надії, а слизькі типи користуються їх наївністю і довірливістю.

Що дасть вам текст нижче? Досвід. Без шишок на власній голові.

Навіщо це потрібно мені? Я зароблю тоді, коли ви почнете заробляти. Чим швидше ви приступите, чим менше народу вас обдурить, тим багатшими буду я.

Мета даної статті не розписати в подробицях, що таке віддалена робота в інтернеті або, по-іншому, Фріланс. Мета цієї статті-пояснити те, як знайти реальний заробіток в Інтернеті без вкладень і, найголовніше, без обману. (По матеріалам: https://zarobitok.press/v-interneti/36-robota-v-interneti-bez-vkladen.html) У статті не описані способи заробітку в мережі, для цього на сайті є спеціальний розділ, але тут ти дізнаєшся про те, як знайти роботу в всесвітній мережі і не попастися на вудку шахраїв.

Ця стаття заснована на моєму особистому досвіді пошуку роботи в Інтернеті і, звичайно ж, не є повним і вичерпним керівництвом. Шахраї щодня придумують нові способи обману або модернізують старі лохотрони. Тому твоїми головними порадниками і помічниками в спробах знайти заробіток в Інтернеті повинні стати розсудливість, логіка і завжди включені мізки.

Звичайно, в Інтернеті можна заробити. Але для цього потрібно працювати і постійно самонавчатися. Інакше мрія про заробіток в Інтернеті без вкладень, так і залишиться мрією без наслідків.

Знайомство з “перспективами”, або віддалена робота в Інтернеті на мільйон.

Ця невелика, але, як мені здається, цікава і корисна для новачка стаття дозрівала в мені вже давно. Дозрівала вона ще з того часу, коли я сам вирішив спробувати знайти віддалену роботу в Інтернеті, за виконання якої можна отримати пристойні гроші. Як і більшість новачків, я відкрив в браузері сторінку пошукової системи Гугл і ввів запит: «заробіток в Інтернеті без вкладень». Пошуковик видав мені купу посилань, що містили в своєму описі такі цифри, від яких моя жага швидких грошей воліла і збільшилася в розмірах в кілька разів.

Якщо перед введенням свого запиту максимальна сума заробітку, на яку я розраховував, була 10-20$, то після того, як я побачив фрази «у нас легко заробити 100 доларів за годину», «отримай 1000$ в день», «збільш свій дохід до 2 000 000 грн на місяць» і тому подібні привабливі пропозиції, я роздухарився і вирішив розглядати тільки ті «пропозиції», в яких пропонували віддалену роботу на дому не менше, ніж за 500 доларів в день. Та ще, щоб працювати поменше і тільки тоді, коли я захочу.

Натхнений новими “перспективами”, посміюючись над людьми, які щодня ходять на роботу, за яку їм платять копійки, я почав» прикидати”, Куди я витрачу свою першу тисячу доларів, куди наступну, потім вирішив, що батькам пора поміняти машину, а кохану дівчину (тепер уже дружину) відправити на тиждень по магазинах…

У цьому місці мої мрії перервав пошук мобільника (тоді я виходив в Інтернет через мобільний телефон), який означав, що гроші на телефоні скінчилися і зв’язок з Інтернетом розірвана. Але, будучи фактично вже без п’яти хвилин мільйонером, я, поблажливо посміхаючись, зібрав всю наявну готівку (щоб проблеми зі зв’язком не відволікали від заробітку мільйонів в Інтернеті) і відправився поповнювати рахунок.

А ось тут потрібно сказати величезне спасибі моїм батькам, які з самого дитинства вчили мене, що головою можна не тільки їсти, але ще й думати. Тому як вже після перегляду першого ж посилання на пропозицію «реальної роботи в Інтернеті» мене почали терзати смутні сумніви. Гарячково я переглянув другу, потім третю, а потім і всі інші посилання. Але скрізь мене чекало одне і теж-Тупі “розводки «і не менш Тупі» лохотрони«, розраховані на невгамовну спрагу грошей і повна відсутність мізків (або батьків, які б ці мізки» налаштували”, як треба).

Зізнаюся чесно, мене спіткали жорстоке розчарування і глибока образа (перш за все на самого себе). Я не вірив (вірніше не хотів вірити) в те, що всі ці «перспективи» заробітку великих грошей в Інтернеті без умінь, без досвіду, без вкладень і без потреби сильно напружуватися виявилися пшиком. Я переглянув сторінок 20 пошукової видачі, але скрізь або були потрібні хоч якісь знання з тих чи інших предметів, або (в більшості випадків) це були піраміди і лохотрони.

Наступні 3 дні я провів на біржах фрілансерів і різних форумах, присвячених заробітку через Інтернет, переглядаючи оголошення з пропозиціями тієї чи іншої роботи. І ось тут я зрозумів одну просту, але дуже важливу річ, про яку забувають новачки: Інтернет — це частина нашого життя. Не інше життя, а саме її частина. І живе Інтернет за принципами і законами оффлайновой життя, частина з яких трохи видозмінена в зв’язку зі специфікою і особливостями мережі, але сенс їх залишається незмінним. І ось, коли я це зрозумів, то подивився на роботу в Інтернеті іншими очима.

Легкий інтернет-заробіток через незнання, або як побудувати будинок за 3 дні.

Так чому віддалена робота в Інтернеті здається людям халявою? Що змушує їх вірити в ці “привабливі” пропозиції, на які в офлайновому житті вони б просто розсміялися і послали пропонує в бік лісу?

Адже якщо до вас на вулиці підійде людина і запропонує купити у нього книгу, диск або просто «інструмент», які (за його словами) розкриють вам велику таємницю про те, як заробляти по 1000 доларів в день, сидячи на дивані і нічого не роблячи, то, я думаю, частина читачів просто вкаже напрямок, в якому цього «бізнесмена» слід піти (інтелігентно висловлюючись, пошле його на хер), а інша частина-для більшої швидкості ще й зарядить йому чарівного пендалю.

А зробимо ми так, тому що прекрасно розуміємо, що ніхто нам грошей просто так не дасть. І якщо ми будемо сидіти на дивані і нічого не робити, то єдине, що може посипатися на нас, це уламки від нами ж побудованих повітряних замків. Ось тут, як мені здається, і криється головна причина того, чому подібні пропозиції «заробітку» в Інтернеті ми сприймаємо інакше, ніж точно такі ж пропозиції в офлайні.

Полягає вона в тому, що абсолютна більшість користувачів дуже слабо уявляє собі сам механізм функціонування Інтернету, механізм роботи ресурсів і сервісів в мережі. Ось це-то незнання і породжує нерозуміння того, яка робота в інтернеті буде оплачена і скільки приблизно за неї будуть платити.

Адже в офлайні ми живемо все життя і більш-менш в ньому розбираємося. В інтернет же приходимо час від часу і в основному цікавимося в ньому високохудожніми німецькими фільмами і фотографіями з них. Рівно до тих пір, поки нас не закортить знайти собі реальний заробіток в Інтернеті, бажано без вкладень.

Плюс до цього Звичайний користувач Інтернету, завдяки тому ж незнанню, із задоволенням купується на численну рекламу типу ” купіть цю книгу (диск, програму, бізнес-пакет і т.д.), яка пояснить вам, як створити свій сайт за 3 дні і як заробити на ньому в перший же місяць 10 000$».

Висновок, або заробіток в Інтернеті без кінця і краю.

Ну що ж, на цьому пора закінчувати цю статтю, в якій я, сподіваюся, зрозуміло виклав свої думки з приводу того, яким повинен бути реальний заробіток в Інтернеті без вкладень і без обману. Найголовніше – не забувай, що всього описати неможливо, тому будь обережний і думай головою, а не тим, чим сидять на кріслі.

Пам’ятай, всі нормальні способи заробітку в Інтернеті для новачка, який не має будь-яких спеціальних знань, відомі вже давно, а їх прибутковість залежить від самого новачка. Вірніше, від його бажання працювати, а не кликати, серфити або ще як-небудь маятися дурью. Я описав всі ці способи заробітку в розділі “як заробити в Інтернеті” новачкові.

Грошова робота в Інтернеті не менш реальна, ніж у звичайному житті. А інший заробіток в Інтернеті (при наявності знань) може стати прибутковіше і цікавіше, ніж офлайновий. Так що, удачі тобі, відвідувач, на ниві інтернет-комерції.

Автор – Вольдемар Воронцовський (веде блоги тут і тут).

partnernews