Над мером Мукачева Балогою згущаються хмари – у міськраді обшуки

В Мукачівській міськраді обшуки через земельні оборудки – продали 10 гектарів міської землі.
Мова йде про перевірку законності відчуження 8 ласих земельних ділянок. Разом у жовтні-листопаді 2019 року Мукачівська міська рада продала 10,54 гектари міської землі комунальної власності. Цільове призначення – для будівництва і обслуговування будівель торгівлі. Слідство встановило, що до цієї оборудки причетні посадовці Мукачівської міськради. Це випливає із матеріалів кримінального провадження.
З клопотання вбачається, що службові особи Мукачівської міської ради 28 вересня 2019 року винесли рішення про «Передачу у власність земельних ділянок шляхом викупу, затвердження звітів про експертну оцінку земельних ділянок, що відчужуються, затвердження ціни та інших істотних умов договорів купівлі-продажу та про затвердження звітів про експертну грошову оцінку».
Правоохоронці переконані, що землю продали за заниженими цінами. Переможці аукціону дві фірми ТОВ «Газ-облік-Прилад» та «Факел-Мукачево». Директор – мешканець села Завидово, Мукачівського району. Це рідне село родини Віктора Балоги. За продану землю міський бюджет отримав майже 38 мільйонів гривень, що версією слідства – ціна явно занижене, а нормативна оцінка цієї землі є вищою у рази.
Необхідність слідчих дій і обшуків у Мукачівській міськраді правоохоронці аргументували тим, що існують обґрунтовані підозри, що в Мукачівській міськраді можуть знищити, пошкодити чи приховати відомості про злочинну діяльність службових осіб міськради.
clipnews