Кліматичне обладнання для приміщень

Використання сучасного кліматичного обладнання – можливість створення комфортної обстановки в приміщеннях.

Кліматичне обладнання на ринку представлено у величезній різноманітності. Підібрати його у відповідності з різними вимогами можна тут https://vashklimat.com.ua/ua/.

Вибираючи пристрої, необхідно детальніше познайомитися з їх характеристиками і можливостями. Найбільш поширене слідуюче кліматичне обладнання:

Кондиціонери. Ця техніка незамінна спекотним літом. Кондиціонери виробники пропонують пристрої різної потужності. Крім того в них передбачені корисні додаткові функції, які розширюють можливості експлуатації.

Обігрівачі. Попит на даний вид кліматичної техніки збільшується з початком опалювального сезону. сьогодні дана техніка представлена у величезній різноманітності.

Іонізатори. Ці прилади насичують повітря іонами, тому знижують ризик розвитку алергічних реакцій, вони підвищують імунітет та працездатність.

Зволожувачі. Завдяки їм вдається підтримувати нормальні показники вологості в приміщеннях.

Найбільш затребуваними в житлових приміщеннях є сучасні спліт-системи. Вони крім кондиціювання можуть працювати на обігрів. Також пристрої можна експлуатувати в режимі вентиляції або осушення.

Можна купити настінні спліт-системи, які використовуються найчастіше. Перш за все пов’язано з їх зручністю, так як блоки, встановлюються на стіну і не займають багато вільного простору. Більш прості в монтажі – підлогові варіанти спліт-систем. Крім того при їх використанні гарантується більш рівномірний розподіл теплого повітря.

Якщо мобільна кліматична техніка не використовується регулярно, то перевагу слід віддавати мобільним моделям. Їх можна встановлювати в будь-якому місці приміщення. Все, що потрібно, так це вивести повітропровід через вікно на вулицю.

Для правильного вибору спліт систем за проектною потужністю слід враховувати площу приміщення. Рекомендовані значення визначаються з розрахунку 1 кВт на кожні 10 квадратних метрів. До отриманого результату додають 25%.

При виборі кліматичного обладнання потрібно врахувати технічні параметри конкретних моделей. Також важливо вибрати місце установки пристроїв.

partnernews