Які назви мають піци з певними інгредієнтами?

В нинішній час піца в Черкасах з доставкою – це одна з найбільш популярних страв, здатних вразити кожного гостя. Особливою перевагою може стати саме доставка, адже вона надає можливість отримати улюблену страву в будь-яке потрібне місце. Нині багато людей користується послугами доставки, але правильно вибрати страву може не кожен. Велике різноманіття піци та її незвичні назви, роблять вибір значно складнішим. Щоб не помилитися з вибором, познайомтесь с найбільш популярними піцами і використовуваними для їх приготування компонентами.

Як називається піца з беконом?

Піца на вершковій основі з додаванням бекону називається так само, як і паста, що володіє схожим складом і тим же ніжним смаком – «Карбонара». Висока популярність цієї пасти, яка могла з легкістю догодити практично будь-якому вередуну, не могла не викликати спроб приготувати таку ж ніжну піцу з беконом. Нині замовити піцу з таким смаком може кожен бажаючий, адже вона наявна в асортименті більшості піцерій.

Як називається піца з ковбасою?

Якщо ми говоримо про, наприклад, лікарську ковбасу, то у такої піци немає назви. Чи можемо просто назвати її «домашньою», адже така ковбаса зазвичай йде в піци, які господині готують на кухні для своєї сім’ї.

В ресторанну піцу йдуть копчені гострі ковбаски, що називаються пепероні. Завдяки неповторному смаку піци з додаванням цих ковбасок, і незмінним майже в усьому світі складом, вона прийняла однойменну назву «Піца пепероні».

Як називається піца з куркою?

Однією з найпопулярніших піц з куркою є «Піца Барбекю», але це далеко не єдиний варіант використання такої начинки. Курка входить до складу величезної кількості піц, таких як:

  • “Гавайська”;

  • «Селянська»;

  • «Піца-жюльєн» і багато інших.

Який саме варіант обрати потрібно вирішувати індивідуально, засновуючись на особистих побажаннях. В асортименті https://lapiec-pizza.ck.ua/ можна знайти безліч варіантів цієї піци, кожен з яких неодмінно сподобається кожному любителю курячого м’яса в страві.

Як називається закрита піца?

Закрита піца в Росії так само поширена, як і класична. Називається вона «Кальцоне» або “Італійський пиріг” і має форму півмісяця. Зазвичай до складу такої піци входять курка, гриби, томатний соус, помідор і приправи.

Є й інший варіант закритої піци – Стромболі. Ця піца, на відміну від Кальцоне, не закриває начинку всередині тіста, а згортається разом з нею в рулет. А ще в Стромболі, як правило, не використовують томатну пасту і помідор.

Як називається японська піца?

Ну і нарешті розповімо про піцу, яка не має великої популярності в європейських країнах, але також доводиться багатьом до смаку. Японська піца, або «Окономіякі» лише віддалено нагадує піцу в класичному розумінні. В іншому ж це зовсім інша страва, основними інгредієнтами якого є капуста, яйце, борошно і бекон. У Окономіякі немає чіткого рецепту, і навіть саме це слово в перекладі з японської означає «щось, що подобається смажити».

Крім перерахованих вище, є ще сотні варіантів піц. Цю страву можна назвати практично універсальною, тому що абсолютно кожний знайде саме свою, ідеальну піцу.

partnernews