Диван – багатофункціональний предмет обстановки. Саме на нього припадає найбільша серйозне навантаження. Тому при виборі варто звернути увагу на безліч деталей від габаритів до якості швів.
Правильно підібрана елітні меблі не тільки створює в інтер’єрі яскравий стильний штрих, але і служить місцем для прийому гостей, відпочинку і сну. Сучасні виробники пропонують різноманітні моделі розкішних диванів-трансформерів зі зручною вбудованою ліжком. Поради допоможуть вам зорієнтуватися в багатстві асортименту і зробити вдалу покупку. А якісні меблі можна придбати тут: https://oakshop.com.ua/myaki-mebli/dyvany/ .
Рекомендації по вибору
1. Розмір. Меблі повинна вписуватися в приміщення так, щоб залишалося достатньо місця для вільного пересування. Габарити дивана повинні вписуватися в площу кімнати. Не варто вибирати великі дивани для маленьких кімнат і навпаки: громіздка меблі робить тісне приміщення схожою на комору, а компактна – візуально втрачається в просторій вітальні. Для маленьких кімнат краще рішення – дорогі прямі дивани, дво- або тримісні.
2. Стиль і колір. Підбирайте диван під загальний стиль кімнати і інших предметів меблів. Також він повинен поєднуватися з ними за колірною гамою і фурнітурі. Якщо ви не впевнені у виборі кольору, можна купити меблі в тон стін приміщення. І ще один нюанс: у будинку з маленькими дітьми не місце білим диванів: краще віддати перевагу універсальним немарким відтінкам.
3. Оббивка. Матеріал повинен бути презентабельним і функціональним одночасно. Не варто купувати дорогий шкіряний диван сім’ї з одним або декількома вихованцями – сліди від кігтів швидко зіпсують його зовнішній вигляд. Важливий показник якості дивана – товщина тканини. Краще вибирати щільні матеріали: занадто тонка тканина схильна до швидкої деформації і втрати зовнішнього вигляду.
4. Каркас. З’ясуйте, з чого виготовлений каркас дивана – деревно-стружкових плит, фанери або металу. ДСП – самий ненадійний матеріал, особливо в великогабаритних конструкціях. Краще доплатите і придбайте меблі з хорошою фанери або металевим. Щоб дізнатися, чи не скрипить чи диван, обов’язково посидьте на ньому перед покупкою.
5. Наповнювач. Вибирайте меблі на основі високоякісного пінополіуретану або пружинного блоку. Уникайте дешевого поролону – через кілька місяців він просяде і втратить пружність.
6. Механізм трансформації. Віддавайте перевагу якісним диванів для щоденного сну: їх механізм зроблений з добре пофарбованого металу товщиною не менше 3-х мм і має надійні з’єднувальні елементи. Це гарантує довгий термін служби і високу ступінь комфорту розкладному ліжку.
7. Шви. Обов’язково звертайте увагу на шви: неакуратні, нерівні шви, як правило, свідчать про низьку якість виробів.
8. Подушки. Краще купувати моделі з подушками, що не прикріпленими до дивану, в знімних чохлах: це набагато полегшує догляд за меблями. Твердий наповнювач подушок запобігає їх провисання і деформацію. Подушки можуть бути знімними або не знімні. Знімні подушки можна переставляти в будь-який зручний для себе місце, регулювати нахил сидіння. Незнімні подушки не заважають при використанні дивана для сну, а також виглядають завжди акуратно. Хороший дорогий наповнювач для подушок прослужить довго і буде забезпечувати хорошу правильну посадку на дивані.
Якщо ви дійсно економите свій час, користуйтеся послугами офіційного інтернет-магазину фабрики м’яких меблів. Там ви знайдете повну інформацію про кожному виробі, можете зв’язатися з фахівцями і уточнити будь-які питання, що цікавлять вас деталі. Забронювавши товар, який сподобався онлайн, ви можете особисто оцінити його якість і презентабельність в меблевому салоні.