Як бізнесу не стати заручником хостинг-провайдера

Вибір хостинга — складне питання в наш час. Кожен бізнесмен бажає підібрати собі щось за розумні гроші, проте мріє отримати за них високоякісний продукт, який має стати оптимальним рішенням для розвитку сайту. У цьому напрямку є велика кількість важливих питань, які потрібно вирішити ще до придбання послуг хостинг-провайдера. Наприклад, хтось переплачує за те, чим не користується, а інші бажають отримувати більш модернізовані технології для ведення свого бізнес-акаунту. Спеціалісти з веб-агентства підказали нам, як це зробити, якщо бізнесмен працює з бітрікс. Детальніше на https://redchameleon.com.ua/articles/kak-vybrat-hosting-dlya-bitriks/. Головне не стати заручником хостинг-провайдера, оскільки після запуску сайту змінити його буде досить складно.

Які існують види хостингу?

Під хостингом розуміють послугу з розміщення інформації на сервері. Бізнесмен завантажує файли власного сайту та завдяки цьому відкриває доступ іншим користувачам до цієї інформації в мережі. Це дуже швидко, просто та не потребує додаткового налаштування програмного забезпечення. Покупка хостингу — грамотне рішення, оскільки всю роботу будуть виконувати спеціалісти. Гарантована постійна підтримка в будь-який час. Окрім цього рекомендується ще й ретельно обрати CMS, оскільки від якості цього продукту залежить ймовірна популярність майбутнього сайту. Тут можна подивитися детальніше про те, як обрати CMS.

Популярні види хостингу:

      • віртуальний;
      • хмарний;
      • ВПС;
      • колокейшн;
      • віддалений сервер.

Перед тим, як купляти ту чи іншу послугу рекомендується звертатися до спеціалістів Red Chameleon, щоби дізнатись детальніше та не переплачувати. Слід відмітити, що зараз найбільшою популярністю користується віртуальний або хмарний хостинг. Ці типи підходять, як для новачків, так і для професіоналів. Хмарна версія вважається більш надійною, оскільки якщо сервер із сайтом вийде з ладу, то одразу активується інший.

Переваги та недоліки безкоштовного хостингу

Починаючі бізнесмени дуже часто бажають якось зекономити, тому вони розглядають можливість використання безкоштовного хостингу. За такі послуги дійсно не потрібно платити, можна просто знайти готові шаблони або конструктор та створити свій сайт самостійно, проте на цьому переваги закінчуються. Краще розглядати платні варіанти. Спеціалісти розповіли, як не переплачувати та отримувати якісний хостинг. Також при плануванні створення сайту важливо подумати про вибір підрядника на підтримку ресурса, детальніше тут.

З недоліків безкоштовного хостингу слід виділити обмеженість ресурсів, наявність домену третього рівня, постійні рекламні банери, які не може контролювати власник сайту, оскільки рекламні блоки встановлює провайдер безкоштовного хостингу.

Спеціалісти стверджують, що такий варіант послуг не підходить навіть для новачків, оскільки він відрізняється поганою індексацією, проблемами з просуванням через відсутність власного домену.

Сторінка буде дуже довго просуватися, що погано вплине на індексацію ресурсу в пошукових системах. Якщо сайт розробляється для заробітку, то слід розглядати лише платні моделі.

Як обрати провайдера та тариф?

Обираючи провайдера хостингу в першу чергу завжди потрібно дивитися на відгуки клієнтів. Якщо на сторонніх сайтах вони пишуть про те, що їм дійсно подобаються послуги конкретного провайдера, то так і є. Також не завадить завчасно перевірити якість служби підтримки.

Характеристики, на які слід звертати увагу:

      • високий аптайм;
      • наявність обмежень щодо використання послуг;
      • тестовий період;
      • можливість повернення грошей.

При виборі тарифу рекомендується завчасно дивитися на технічні характеристики. Покупець зазвичай сплачує за кількість сайтів, потужність процесора, оперативну пам’ять та дисковий простір, можливості серверу.

partnernews