Загальне УЗД

Ультразвукова візуалізація використовує звукові хвилі для створення знімків всередині тіла. Застосовується для діагностики причин болю, набряків та інфекцій у внутрішніх органах тіла, а також для обстеження дитини у вагітних та мозку та стегон у немовлят.

Ця https://rodyna-medical.com.ua/project/ultrazvukova-diagnostyka/ також використовується для проведення біопсій, діагностики захворювань серця та оцінки пошкоджень після інфаркту. Ультразвук є безпечним, неінвазивним і не використовує іонізуюче випромінювання.

Ця процедура практично не вимагає особливої ​​підготовки. Ваш лікар проінструктує вас про те, як готуватися, включаючи те, чи слід заздалегідь утримуватися від їжі та пиття. Залиште прикраси вдома і носіть вільний зручний одяг. Вас можуть попросити надіти сукню.

Що таке загальна ультразвукова візуалізація?

Звичайний ультразвук відображає зображення на тонких плоских ділянках тіла. Досягнення ультразвукової технології включають тривимірне (3-D) ультразвукове дослідження, яке формує дані звукової хвилі в тривимірні зображення. Допплерівське ультразвукове дослідження може бути частиною ультразвукового обстеження. Доплерівське ультразвукове дослідження – це спеціальна ультразвукова методика, яка оцінює рух матеріалів у тілі. Це дозволяє лікарю бачити та оцінювати кровотік через артерії та вени в тілі. Існує три типи доплерівського ультразвуку: Кольорова доплерографія використовує комп’ютер для перетворення доплерівських вимірювань у масив кольорів, щоб показати швидкість та напрямок кровотоку через кровоносну судину.

Як підготуватися?

Підготовка до процедури залежатиме від типу обстеження, яке ви будете проходити. Для деяких сканувань лікар може наказати вам не їсти та не пити протягом 12 годин до призначення. Для інших вас можуть попросити випити до шести склянок води за дві години до іспиту та уникати сечовипускання, щоб сечовий міхур наповнився на початку сканування. початок сторінки Як виглядає обладнання?

Ультразвукові сканери складаються з комп’ютерної консолі, екрана відеодисплея та приєднаного датчика. Перетворювач – це невеликий ручний пристрій, що нагадує мікрофон. Деякі іспити можуть використовувати різні перетворювачі (з різними можливостями) під час одного іспиту. Перетворювач посилає в тіло нечутні високочастотні звукові хвилі, а потім прислухається до зворотних лун. Принципи подібні до гідролокаторів, що використовуються на човнах і підводних човнах.

Технолог наносить невелику кількість гелю на досліджувану ділянку і розміщує там перетворювач. Гель дозволяє звуковим хвилям рухатися вперед і назад між датчиком та досліджуваною областю. Ультразвукове зображення відразу видно на екрані відеодисплея, який схожий на монітор комп’ютера. Комп’ютер створює зображення на основі гучності (амплітуди), висоти тону (частоти) та часу, необхідного поверненню ультразвукового сигналу до датчика. Він також враховує, за яким типом будови тіла та / або тканини проходить звук.

partnernews