Що перевірити перед орендою автомобіля?

Оренда автомобіля – це зручна послуга для пересування, доступна практично в будь-якому куточку Землі. Завдяки широкому вибору автомобілів і автономності подорожей, попит на прокат підвищується з кожним роком. Це дійсно доцільний спосіб вирішення не тільки найцікавіших подорожей, а й цілого ряду побутових сімейних питань, організаційних корпоративних завдань. З подібних сервісів, можна порекомендувати прокат автомобіля у Львові: https://alin.ua/rent/lviv.

Існує цілий ряд переваг в оренді авто: не потрібно турбуватися про техогляд, страховку і відшкодування збитків в разі дорожньо-транспортної пригоди. Цей вантаж проблем бере на себе компанія прокату. А що ж залишається робити водієві? Бути пильним і уважним не тільки на дорозі, але і перед тим, як взяти машину.

Зони особливої ​​уваги

Незважаючи на те, що орендована машина повинна бути у відмінному стані, майже завжди вона не нова, а з пробігом. Щоб не відповідати за помилки і промахи попередніх орендарів, які не виїжджайте за ворота автопарку, якщо належним чином не перевірили машину. Ця умова є обов’язковим до виконання.

Кілька порад по темі:

● Кузов. Оглядаючи зовнішній вигляд, особливо уважно обстежте кузов на предмет саден, вм’ятин і подряпин.

● Скло, дзеркала. З досвіду відомо, що такі елементи, як вікна, фари, дзеркала – найслабша ланка в кожному транспортному засобі.

● Салон: справність коробки передач, чистота оббивки, цілісність керма і кожуха КП, справність механізмів запальнички, склопідйомників, підставок і т.д.

● Комплектність. Не забуваємо про обов’язкові речі в автомобілі: вогнегасник, домкрат, запаска, аптечка, аварійний знак.

Якщо ви виявили вади в машині або відсутність обов’язкової комплектації, обов’язково повідомте менеджеру агентства про свої спостереження. У разі відмови внести поправки в договір і надати відсутні елементи комплектації, ви маєте право замінити машину. Якщо стан транспортного засобу відображене в документі оренди, будьте впевнені – це допоможе уникнути розбіжностей, коли ви будете повертати машину.

partnernews