Прокурор Закарпаття Дмитро Казак на “службі” у криміналу?

Молодий і амбіційний керівник прокуратури Закарпаття вже на старті вляпався в корупційний скандал з присмаком “кумівства” по-закарпатськи.

Інформує Ужгород Кримінальний

Після новини, про зміну керівника обласної прокуратури, на арену “вирішення” питань вийшов начальник відділу прокуратури представництва в судах – Андрій Малинич. Який свого часу був відряджений до ГПУ, де в той момент був у відрядженні і нинішній головний прокурор Дмитро Казак. Там в них і зав’язалось знайомство, яке згодом вилилось у тісну співпрацю у “вирішенні питань” в Закарпатті.

Примітно, що Малинич є кумом екс-депутата Івана Волошина, який останні півтора роки переховувався від правоохоронних органів за кордоном.. Далі у справу вступив колишній очільник прокуратури Закарпаття Володимир Корбань, який є вихідцем з Харкова (і нині там проживає). Корбань, з його слів, приклав певні зусилля, задля призначення Казака на обійману посаду.

Далі цікавіше. Пан Корбань при перебуванні в Закарпатті вступив у зв’язки з Іваном Волошиним. Тому коло спільних інтересів у них замкнулось. Користуючись дружніми зв’язками з Казаком, Андрій Малинич пролобіював питання зміни кваліфікації статті кримінального кодексу, за якою Волошин був у розшуку, що надало йому змогу повернутись з-за кордону. Наразі пан Казак, з подачі того ж Малинича намагається вчинити тиск на фігурантів справи, по якій Волошин був у розшуку. Цікаво, чи пані Венедіктова знає, про корупційні зв’язки свого “юного” підлеглого? Далі буде.

Офіс Генерального прокурора

Державне бюро розслідувань

clipnews