Натяжні стелі в сучасному стилі

Натяжні стелі давно вже перестали бути новинкою на ринку оздоблювальних матеріалів. Але розвиток технологій дає великий вибір як полотен, так і способів кріплень матеріалів. Сьогодні натяжні стелі, мабуть, найпопулярніший і доступний вид обробки. Вони універсальні, і в цьому теж плюс, адже за допомогою натяжних конструкцій можна поліпшити і повністю перетворити приміщення. А ще вони підходять будь-якого стилю інтер’єру. Сьогодні говоримо про те, які бувають натяжні стелі в сучасному стилі, чим вони відрізняються і які рекомендації є у фахівців-дизайнерів щодо їх використання.Читайте також: Натяжні стелі в приватному будинку з газобетону.

Загальні рекомендації щодо застосування

Сьогодні ознакою сучасного стилю прийнято вважати лаконізм і строгість ліній, стриманість декору. Якщо ще недавно ми намагалися використовувати можливості натяжних стель по максимуму і встановлювали два, три і навіть часом більше рівнів відразу, то сьогодні такі вишукування стають на великого любителя. В основному сучасний стиль поєднується з простими лініями, відсутністю нагромадження деталей і мінімум різнобарв’я.

Дизайнери вже виробили деякі поради з оформлення приміщень натяжними стелями в сучасному стилі, дотримуючись яких, ви не помилитеся зі стилем.

Ось кілька рекомендація для розробки проекту в цьому стилі:

 • Використовувати такий стиль можна для будь-якого приміщення в квартирі або будинку. Це універсальний стиль для спальні і вітальні, дитячої кімнати і Кабінету.
 • Інтер’єрний мінімалізм ви зможете підкреслити, якщо відмовитеся від колірних яскравих поєднань. І краще, якщо для цього обрані будуть монохромні або одноколірні полотна.

Зверніть увагу! У сучасному стилі відсутність помітних акцентів на стелі призводить до того, що цей простір не випинається, не привертає до себе зайвої уваги і не кидається в очі.

 • Фотодрук використовується досить активно для оформлення в сучасному стилі, але треба пам’ятати, що стилю не властиві романтичні картинки, пейзажі. Набагато більш органічно в сучасному інтер’єрі виглядають абстрактні малюнки, орнаменти незвичайного виду, геометричні форми. Нерідко сучасний стиль допускає зображення хмар на стелі, ще більш популярно зоряне небо.
 • Освітлення-дуже важливий елемент сучасного інтер’єрного стилю. Крім того, що з його допомогою ви вирішуєте чисто побутові проблеми, світло ще й спосіб розділити кімнату на зони. Але в кімнаті, виконаної в сучасному стилі, і освітлення не буде класичним. Геть громіздкі люстри, немає кришталевим підвісками іншим атрибутам красивого, але все-таки минулого в інтер’єрі. Використовуйте вбудовані світильники, купуйте енергозберігаючі лампочки. І ви отримаєте сучасний інтер’єр і стильне і економічне освітлення.

Підводячи перший підсумок. Можна сказати, що суть сучасно стилю для натяжних стель — це лаконічність, мінімум у всьому і простота форм і ліній.Фото: 1beton.in.ua.

Особливості сучасних стилів для натяжних стель

Простий і зрозумілий сучасний стиль, втім, не виглядає нудно і одноманітно. Оформити можна дуже яскраво, сміливо, помітно, використовуючи як звичайні матеріали, так і новітні розробки, адже технологія виробництва натяжних стель розвивається постійно. Тепер про течії в сучасному інтер’єрному стилі.

Стиль поп-арт

Це один з найпомітніших, яскравих стилів серед всіх сучасних інтер’єрних напрямків. У ньому можливе використання червоних, зелених. інших насичених кольорів. Поп-арту властиві контрасти між кольором обробки стін і стель з обробкою меблів. А ось які особливості має цей стиль для натяжних стель:

 • стилю властиво зонування приміщення і застосуванням ніш і виділенням зон;
 • використовуються яскраві тканини, часто застосовують пластик і скло в інтер’єрі, тому на стелі теж часто використовують імітацію скла, незвичайне поєднання відтінків полотна;
 • часто використовуються червоні кольори в поєднанні з білим і чорним;
 • якщо застосовуються принти, то вони незвичайні — наприклад, опрацьовані кадри з фільмів, мультиплікаційні герої (для дитячих кімнат) та ін взагалі плакатність інтер’єру – його особливість і свого роду візитна картка;
 • у сучасних стилях часто використовуються світлові смуги як елемент прикраси і нерідко як частина загальної системи освітлення. З таким підсвічуванням зручно робити зонування приміщення;
 • найчастіше в сучасному інтер’єрі використовують глянцеві полотна, проте годяться також і матові матеріали. Завдяки високій відбиває здатності глянцевого полотна можна істотно збільшити і розширити навіть саме невисоке і невелике приміщення;
 • в інтер’єрі в основному використовується глянець, який відображає не тільки світло, але і все, що відбувається в кімнаті. Нерідко застосовують стелі в два рівня.

Хай-тек

Дуже цікаве оформлення в стилі хай-тек Ще відносно молоде, але у нього вже досить багато шанувальників. Це якраз той стиль, в якому максимально точно передаються риси сучасного стилю. Хай-тек мінімалістичний до крайності. Його характеризує прямота ліній, в кольорах найчастіше переважають холодні тони. Важливо й те, що стиль хай-тек досить просто створити в будь-якому приміщенні, ось чому до нього прихильні і молоді люди, і ті, хто постарше.

Хай-тек-це скорочення від англомовного словосполучення high technology (високі технології). Відповідно. В естетиці стилю якраз і присутні елементи, що перегукуються з новими технологічними можливостями. Якщо говорити про інтер’єр в цілому то хай-тек передбачає використання рівних і гладких поверхонь, переважання хромованих металевих деталей, а також використання пластику і дерева. Ось чому в цьому стилі чудово “прописалися” полімерні натяжні стелі.

Що стосується натяжних стель, то для цього стилю будуть прекрасним варіантів непомітні відтінки і кольори, в яких переважають світлі або темні, але чисті кольори. Виключені кричущі і помітні відтінки, а ось благородний метал, білий, сірий і чорний будуть безпрограшним варіантом.

Для стилю хай-тек можна використовувати як плоскі конструкції, так і більш складні дворівневі і трирівневі стелі.

Важливо! Сучасний стиль хай-тек характеризується тим, що в ньому неодмінно повинні поєднуватися кольори стелі і стін, часом все приміщення витриманий в монохромної гамі.

Авангард

Взагалі цей стиль швидше прийнято вважати не інтер’єрним, а архітектурним, адже він народився в двадцятих роках минулого століття і проявився як Художній стиль саме в цьому виді мистецтва. Будучи по суті революційним стилем, авангард був справжнім проривом свого часу, виходячи за всі раніше існуючі рамки естетики. До наших днів цей стиль дійшов як стиль, в якому сміливо відзначаються звичні рамки і форми, замість них створюються нові.

Головна відмінна риса цього стилю – в ньому поєднуються непоєднувані елементи. Наприклад, метал і скло, дерево і пластик. Загалом. Все те, що відповідає сучасним уявленням про нинішні тенденції в дизайні інтер’єрів. І якщо говорити про натяжні стелі, то їм властива в цьому стилі яскраві глянцеві полотна, які доповнювати загальний задум інтер’єру. А ось від класичних білих стель краще все ж відмовитися.

partnernews