Michael Kors — люксові вироби для повсякденних образів

Думаємо, кожен чув і бачив назву цього бренду, як мінімум завдяки його популярним сумкам. Він був заснований доволі давно, у 1981 році талановитим модельєром Карлом Андерсоном Джуніором. Його кар’єра розпочалася зі створення колекцій невеликого тиражу, які він реалізував у мультибрендових бутіках свого міста. Оскільки пропонована продукція користувалася чималим попитом, дизайнер вирішив створити власний монобрендовий магазин. З часом довелося розширювати і кількість пропонованих товарів, та і наявних точок реалізації, оскільки його продукт прийшовся до смаку медійним персонам, які є кумирами мільйонів.

Сьогодні бренд відносять до люксового сегменту, він збирає чимало нагород за свою працю та тішить прихильників новими колекціями, в яких присутні характерні йому особливості, а саме: легкість, шарм, елегантність, вишуканість та лаконічність одночасно.

Торгова марка пропонує одяг, взуття, аксесуари, а також парфуми. Але чому ж Michael Kors настільки популярний? Завдяки преміальним матеріалам. Саме вони відіграють головну роль зовнішнього вигляду, а не тільки декоративна складова. Завдяки правильно підібраному пакету тканин, виріб буде тішити свого власника не один сезон підряд не втрачаючи своїх первозданних якостей. Точність виконання та обробка кожної деталі та виробу в цілому — тут важливим є відношення команди, яка створює модель, її відповідальність та компетентність.

Достеменність та грамотність крою та акуратна обробка — це основні аспекти, які першочергово впливають на посадку товару на фігурі.

Оформлення. Часто тут можна зустріти або ж знаковий логотип, який проглядається як в поодиноких, так і в заключених в принт-лого елементах, або ж лаконічність, яка проглядається в монохромних моделях, акцентуючи увагу на особливостях конструктивних членувань. Завдяки такому підходу, вся продукція гарно комбінується між собою незважаючи на стильове спрямування. Спортивний, романтичний чи повсякденний образ можна миттєво перетворити в симбіоз стилів, використавши в ансамблі нетипову для певного спрямування модель. Так вовняне пальто, шовкова сукня та сумка через плече можуть перетворитися з елегантного ділового луку на спорт-шик, варто додати масивні кросівки бренду. Таких прикладів можна привести чимало, але ми хотіли довести те, що товари максимально адаптивні та готові підлаштовуватися під випадок та уподобання свого власника.

Придбати Michael Kors можна в усіх модних столицях світу, Україна не виключення. Якщо ви за зручний та швидкий шопінг, радимо скористатися інтернет-магазином MD Fashion, тут великий асортимент для чоловіків та жінок. Спробуєте?

partnernews