Які бувають електронні книги?

Пристрій для читання електронних книг доступно від різних виробників. Пропонуються різні моделі з особливими характеристиками устаткування. Якщо ви хочете купити електронну книгу, краще заздалегідь дізнатися про різні моделі. Потім виберіть пристрій, що відповідає вашим потребам. Інформація надана з сайту Pocketbook, на якому можна купити електронні художні книги.

Скільки місця для зберігання потрібно для електронної книги?

Зазвичай електронні книги є чисто текстовими файлами і тому не вимагають багато місця для зберігання. Більшість романів мають розмір від 1200 до 2400 КБ. Але є також файли меншого і більшого розміру. Точний розмір можна знайти в описі наших товарів.

Це питання особливо актуальне, якщо ви хочете купити читалку для електронних книг tolino або іншу модель. Пропоновані пристрої зазвичай доступні з різними розмірами дискового простору. Розмір файлів має вирішальне значення, щоб знати, скільки електронних книг ви можете зберігати на пристрої для читання.

Що може робити електронна книга?

Це книга в електронному форматі, яку ви можете читати на електронних книгах – спеціальних пристроях для читання. Ви також можете використовувати електронні книги на планшетах, смартфонах і комп’ютерах.

Переваги електронної книги:

  • Вона буде оновлена​​при виході нової редакції.
  • Ви можете прочитати її – через програму або додаток.
  • Ви можете роздавати електронні книги.
  • Ви можете управляти ними і видаляти їх.
  • Якщо ви купили електронну книгу, зазвичай ви можете завантажити її кілька разів.
  • Ви можете читати електронні книги на декількох пристроях – навіть одночасно.
  • Електронні книги доступні відразу: вам не потрібно чекати доставки, ви можете відразу їх прочитати.
  • Розмір шрифту можна регулювати – наприклад, окуляри для читання не потрібні.
  • Електронні книги не займають місця на книжковій полиці. Навіть у найменшій квартирі можна «завести» чималу бібліотеку з електронними книгами.

Де купити електронні книги?

Якщо ви купили електронну книгу, ви можете відразу отримати доступ до завантаження. Ви можете знайти це в розділі «Мій обліковий запис» в області «Бібліотека електронних книг». Клацніть правою кнопкою миші по обкладинці, завантажте свою електронну книгу. Він також буде доступний вам в хмарі після покупки. Це ваша електронна бібліотека, що містить всі вже придбані вами електронні книги. Їх можна впорядкувати за автору або назві, але при цьому їх можна буде додавати в колекції. Таким чином, ви можете впорядкувати свої електронні книги відповідно до ваших потреб.

partnernews