Як вибрати туфлі на високих підборах?

Високий каблук – потужний предмет гардероба, який робить образ жіночним і ефектним. Але висота каблука не буває універсальної для всіх. Пропонуємо розібратися, як вибрати взуття на високих підборах, яка буде підходити саме вам. А якщо говорити про перевірених місцях з якісною продукцією, то рекомендується звернути увагу на взуттєвий магазин.

Як вибрати висоту каблука?

Одні жінки відчувають себе на 15 см каблука як босоніж, інші насилу пересилює висоту в 5 см. Справа не тільки в звичках носити певний фасон, але і в фізіології людини.

Розрахувати ідеальну висоту каблука можна за формулою:

  1. розділити зростання на довжину ніг – від талії до стоп;
  2. відняти від коефіцієнта ідеального співвідношення (1,61) отриманий результат;
  3. помножити значення на 10.

Підсумкова цифра і буде вашою ідеальною висотою. Щоб зрозуміти, як вибрати взуття на високих підборах, слід врахувати й інші важливі параметри.

Поради щодо вибору

  • Вибираючи каблук від 5 см і вище, ми піддаємо стопи і хребет надмірному навантаженні. Намагайтеся компенсувати висоту шпильки розміром взуття. Так, при підборі 5-9 см купуйте взуття більше на половину або повний розмір; при підборі 10-15 см беріть в запас один розмір. Якщо розглядаєте шпильки від 16 см, то довжина взуття повинна бути на півтора розміри більше.
  • Намагайтеся підібрати таке взуття, щоб ногам було комфортно. Пара не повинна тиснути, натирати, здавлювати ноги або, навпаки, бути вільною. Прислухайтеся до відчуттів: в ідеальному розмірі п’ята прилягає до задньої стінки, а великий палець не стикається з носком. Стопа не “їздить» всередині вироби завдяки м’якій підкладці (її амортизацію можна перевірити натисканням пальцями). Також зверніть увагу на підошву: нижчу ступінь ковзання мають моделі з рифленим підставою.
  • Шкарпетки взуття – окрема тема. Деякі жінки, не розуміючи, як правильно вибрати взуття, купують пари, в яких пальці впираються при ходьбі. Хочете уникнути неприємних відчуттів – віддавайте перевагу моделям з закругленими або злегка звуженими носками. А ось з гострою формою будьте обережні: вона більше підходить для короткочасних виходів.
  • Вивчіть матеріал придивилася пари. Зручними є моделі з натуральних матеріалів: шкіри, замші, нубуку. Єдиний їхній недолік – це висока вартість. Також врахуйте, що натуральні матеріали розтягуються в процесі носіння.
  • Туфлі чи босоніжки можуть бути незручними, якщо виконані неякісно: в них відсутні амортизуючі устілки, неправильно підібраний центр ваги, не враховано особливості колодок і т. Д. Так що економити на покупці безглуздо. Примірявши пару, постійте, походіть хвилин 10: якщо після зняття не хочеться впасти і не болять пальці, то можна купувати.
partnernews