64 територіальні громади Закарпаття здійснюють реєстрацію, зняття з реєстрації місця проживання громадян в оновленому реєстрі ТГ

ро це повідомляють у Головному управлінні Державної міграційної служби України в Закарпатський області.

 

31 грудня 2020 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2020 р. №1362 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 р. №207».

 

Згідно з внесеними змінами, з 1 квітня 2021 року органи реєстрації (виконавчі органи сільських, селищних або міських рад, сільські голови, які здійснюють реєстрацію, зняття з реєстрації місця проживання особи на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці, на яку поширюються повноваження відповідної сільської, селищної або міської ради) здійснюють ведення реєстрів територіальних громад виключно в електронній формі.

 

Формування реєстру територіальної громади шляхом використання публічного сервісу «Реєстр територіальної громади» здійснюється засобами власної інформаційно-телекомунікаційної системи або програмними засобами відомчої інформаційної системи Державної міграційної служби.

 

Також з 1 квітня 2021 року передача інформації про реєстрацію / зняття з реєстрації місця проживання / перебування фізичних осіб від органів реєстрації до відомчої інформаційної системи Державної міграційної служби з подальшою її передачею до Єдиного державного демографічного реєстру здійснюється виключно в електронній формі.

 

Довідково: У зв’язку зі зміною адміністративно-територіального устрою України в Закарпатські області створено 64 територіальні громади. Із них станом на 01.06.2021 р. на офіційному веб-сайті Державної міграційної служби (rtg.dmsu.gov.ua) зареєстровано 64 територіальні громади.

 

clipnews