Закарпаття виривається із кайданів бездоріжжя і зсувів: одразу 6 підпірних стінок будують на найдовшому маршруті

Служба автомобільних доріг будує 6 підпірних стінок на маршруті Н-09 Мукачево – Рахів – Івано-Франківськ – Львів. Про це йдеться на сайті Служби.

На найдовшому маршруті області триває будівництво верхових та низових підпірних стінок, тепер майстри працюють на ділянці між селами Луг та Ясіня.

 

“На км 143 зводимо верхову стінку, її довжина 826 метрів. Вона захищає дорожнє полотно від зсувів ґрунту, — йдеться в повідомленні. — На ділянці км 151+400 – 154+100 одразу три підпірні стінки у роботі. Тут розташована найвища стінка – 6 метрів, що доводилося будувати для захисту дороги від повені. Це красива, але дуже складна ділянка гірського маршруту: з одного боку високий берег 8-10 метрів, з іншого – крута гора”.

Дорога Н-09 Мукачево – Рахів – Івано-Франківськ – Львів має чи не найбільшу кількість підпірних стінок. За інформацією Служби, тут розташована найдовша в Україні підпірна стінка, що захищає дорожнє полотно від річки Тиса, завдовжки 1,6 км

Робітники Служби будують також низові підпірні стінки з габіонів (ящики з сітки, наповнені камінням, — Служба автомобільних доріг).

clipnews