Оздоровчий сон з сучасними матрацами Come-For і супутнім приладдям

Проблема хорошого сну хвилювала людей дуже давно – такий висновок можна зробити, вивчивши праці античних філософів, які для отримання найбільшого ефекту від роздумів перепробували різні ложа (у тому числі – посудина для зберігання вина) або деякі казки, в яких персонажі не могли виспатися в незручних умовах. У останні десятиліття учені серйозно взялися за вивчення проблем сну і можливості її рішення за допомогою “правильного” ліжка і правильно підібравши ортопедичний матрац. Окрім якісного відпочинку матраци Come-For – продукт одного з кращих виробників в цій області – дозволяють також вирішувати проблему викривлення хребта, тобто забезпечують ортопедичний ефект.

Матрац Флора Aloe Vera Come-ForВ наші дні особлива увага до спального приладдя породила поняття слип-системы (від англійського “sleep” – спати), що включає не лише ортопедичний матрац, але і інші елементи здорового сну. Компанія Come-For поставляє на ринок наматрацники, підстави і матраци латос, що відносяться до верхнього (елітному) сегменту ринку. Підприємство працює більше 10 років і є одним з ведучих, яке робить матраци неоднорідної жорсткості. Відмітно, що латос матраци і підстави для них мають досить невисоку вартість, оскільки робляться на вітчизняному заводі.

Відмітною особливістю є застосування американської технології – сталева рама по контуру матраца. Таким чином матрац стає настільки міцним, що виробник гарантує 10 років якісної експлуатації, навіть якщо часто сідати на край (при цьому не відбувається деформації, про яку попереджають деякі інші виробники).

Помічено, що наші співвітчизники останнім часом віддають перевагу жорсткішим моделям, а європейці залишаються вірними м’яким. Підстав для такого вибору як мінімум два: по-перше, вітчизняні лікарі вважають, що тверда основа корисніше для хребта, передусім в дитинстві, коли відбувається формування скелета, по-друге, історична традиція спати на лавах. А ось європейці вважають, що м’яке ліжко повторює форму сплячого і благотворно впливає на здоров’я. У будь-якому випадку матраци можна вибрати з каталогу https://magdek.com.ua/ua/matrasi/ як жорсткіші, так і м’якші, в асортименті декілька продуктових “лінійок” – з традиційними пружинами “боннель” і на основі незалежних пружин, високі важкі матраци для диванів і “міні-матрац” з висотою всього трохи більше 10 сантиметрів.

Крім того, що містять матраци, слід сказати і про те, чого в них немає : поролону і пенополиуретана – речовин, які руйнуються максимум через п’ять років (швидше за все – набагато раніше при активному використанні). Замість цього наповнення складають натуральні волокна кокоса і бамбука, бавовна, а також перфорований латекс – структура якого має подібність з м’яких тканин людського тіла. У найбільш дорогих моделях використовуються особливі розслабляючі тканини і срібні нитки для нейтралізації наелектризованої і намагніченості. В результаті матраци латос можуть прослужити більше п’ятнадцяти років.

Деяких покупців хвилює питання – чи не виникнуть проблеми, якщо на ортопедичному матраці спатиме подружжя з вагою, що сильно розрізняється? По-перше, яка б не була ситуація, матрац латос забезпечений сталевою рамою, що гарантує загальну довговічність, по-друге, зважаючи на використання незалежних пружинних систем нерівномірність розподілу ваги може бути помітна тільки при різниці у вазі чоловіка і дружини більше, ніж тридцять кілограмів. Для такого випадку є моделі підвищеної анатомічності, наповнення з особливо міцних матеріалів – спанбонд, холофайбер і латекс, а також з використанням складніших пружинних блоків з різною пружністю – в результаті дві людини з різною вагою виявляються приблизно на одній висоті.

partnernews