Вишиванки: на будень і свято вибір багатий

В гардеробі кожної пані є особливі речі — улюблені, трендові, креативні. Для багатьох це жіночі вишиванки , розмаїття яких задовольняє смаки не залежно від віку та роду занять. Такі стильні обновки будуть доречними не лише до релігійних свят або офіційних заходів. Вони стануть вашими вишуканими супутницями на святковий вечір, в офіс, на сімейне свято: https://vzhe-vzhe.com/jinkam/vishivanki/ . Український традиційний одяг створить чудовий образ в національному стилі та приверне увагу оточуючих.

Чому саме вишиванки?

Вони були популярними у наших прабабусь вже кілька століть тому, це – класика, перевірена часом. Значний асортимент дизайнерських пропозицій та прагнення до самобутності зробили цей одяг ще актуальнішим. До речі, в брендових світових колекціях останніми роками вишиванки стають яскравими «родзинками».

Ще один аргумент на користь національного одягу — його універсальність. В храмі і на весіллі, в подорожі та діловій зустрічі вишита сорочка виглядатиме оригінально та водночас доречно. Завдяки розмаїттю кольорів чудово поєднається з спідницею міді чи класичними чорними брюками. Якщо лук доповнити, скажімо, вишитим клатчем чи поясом, образ виглядатиме довершеним. В такому вбранні жінка почуватиметься навіть у будень святково і впевнено. Очі випромінюватимуть радість та щастя!

Варіативність дизайну — ще одна перевага такого одягу. Придбати можна модель:

      • у вигляді сорочки, сукні;
      • з довгим рукавом чи трьохчетверним;
      • з домотканого полотна, батисту чи шифону;
      • з білою або кольоровою основою;
      • машинної чи ручної роботи.

Підібрати обновку у онлайн маркеті «Вже-вже» можна під конкретний низ. Наприклад, маючи ексклюзивну червону спідницю, доречно замовити білу вишиванку ручної роботи чи рожеву.

Наші предки вірили, що вишиті блузки, сукні, сорочки – це надійні обереги. Сакральний захист криється у секретах візерунків і світлій енергетиці майстринь.

Модні тенденції традиційного одягу

Нині особливо популярними стали жіночі вишиті сорочки вільного фасону, без поясу. Вишивка бісером не втрачає актуальності кілька років поспіль. Природні елементи, геометричні візерунки одразу в кількох техніках приваблюють сьогоднішніх модниць найбільше. Симбіоз вишивки і вирізки — ще один тренд національного одягу. Щодо тканин, то найпопулярнішим залишається льон (у виробах з якого душа і тіло дихають свободою).

До речі, саме вишита сорочка — найкращий презент для тих співвітчизників, які живуть за межами України. Це її часточка, наповнена любов’ю, працею, духом.

Отож, розглядайте пропозиції, оцінюйте, вибирайте душею і насолоджуйтесь!

partnernews