В Ужгороді ТОВ «Влад» безкоштовно надало особам з особливими потребами продуктові набори

Малозабезпеченим членам Закарпатського обласного осередку Української федерації інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату ТОВ «Влад» надав 96 продуктових наборів.

Ініціював проведення цієї акції голова Закарпатського обласного осередку Української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Олександр Лизанець.

Дуже радує те, що в такий нелегкий для України та всього світу час пандемії короновірусу знаходяться люди готові безкорисливо допомогти особам з обмеженими фізичними можливостями більшість з яких живе на мізерну пенсію.

Голова Закарпатського обласного осередку Української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Лизанець Олександр Михайлович від імені членів та волонтерів осередку висловлює велику вдячність супермаркету ТОВ «Влад», який вже неодноразово допомагав закарпатцям з особливими потребами.

Шановні читачі, у Вас також є можливість підтримати діяльність Закарпатського обласного осередку Української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату, надавши посильну допомогу:

АТ КБ “Приватбанк”, п\р UA053052990000026002043603971,

 код ЄДРПОУ 37231258, МФО 305299

За детальнішою інформацією можете звертатись за телефоном 0997915415

 

clipnews