На Закарпатті обрали нового голову Агенції регіонального розвитку

Наглядова рада Агенції регіонального розвитку (АРР) рейтинговим голосуванням з семи претендентів визначила переможця конкурсу на посаду голови Агенції регіонального розвитку Закарпатської області.

Протягом кількох днів члени наглядової ради АРР заслуховували сімох претендентів на посаду голови цієї установи. Конкурс проводився у 2 етапи. На 1-му етапі, який тривав з 11 січня по 5 лютого 2021 року, претенденти готували пакет необхідних інформаційних матеріалів, який в електронному форматі надсилали правляється на електронну скриньку Наглядової ради Установи АРР Закарпатської області в якості подання на Конкурс. На 2-му етапі, який тривав з 8 по 19 лютого 2021 року, було проведено очну співбесіду претендентів з членами Наглядової ради по змісту подань претендентів, а відтак. Відтак член Наглядової ради провели рейтингове таємне голосування по кандидатурах претендентів.

Конкурс виявився інтелектуальним змаганням ідей, програм, стратегій та бачень розвитку Агенції й області загалом. За словами членів Наглядової ради, вибір дався їм не легко, адже всі учасники представили достойне бачення своєї потенційної роботи на посаді директора Агенції. Ідеї, проекти та напрямки розвитку АРР від конкурсантів мали широкий спектр: від облаштування вуличного освітлення, спортивних майданчиків та будинків сімейного типу до співпраці з Європейським банком реконструкцій і розвитку та Світовим банком. Звучали й ідеї щодо створення в області технологічного хабу, підтримку самобутніх традицій, підвищення спроможності громад, ефективну співпрацю з Мінрегіоном та іншими владними структурами, консультування та навчання представників громад тощо. Багато із озвученого конкурсантами АРР вже реалізовує.

У голосуванні за нового директора АРР взяли участь 8 із 9 членів наглядової ради Агенції, серед яких: голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров, громадський діяч, еколог Оксана Станкевич-Волосянчук, професор УжНУ Мирослава Лендєл, керівник регіонального відділення Асоціації міст України Олег Лукша, голова Правління Закарпатського регіонального відділення Українського Союзу промисловців і підприємців  Олексій Кіндрат, міський голова Ужгорода Богдан Андріїв та фахівець з управління та моніторингу проектів Леся Лойко.

За інформацією голови лічильної комісії Мирослави Лендєл, підсумки голосування показали, що переможцем конкурсу став депутат Закарпатської обласної ради Михайло Лаба. Він, згідно статуту, став директором Агенції на 3 роки. Друге місце посів фахівець з децентралізації Іван Дем’янчук, третє— його колега Володимир Феськов. У конкурсі також брали участь Тетяна Андрусь, Павло Величко, Валентин Волошин та Ернест Самсончик.

Наглядова рада також рекомендувала новообраному голові Агенції обрати заступниками конкурсантів, що посіли друге і третє місце. Найближчим часом також має бути обрано голову наглядової ради Агенції регіонального розвитку Закарпатської області.

clipnews