Завдяки оперативності поліцейських, медики встигли врятували іршавчанку

Жителька Іршави, яка потребувала негайної допомоги медиків, випадково опинилася зачиненою у власній квартирі. Завдяки оперативності поліцейських, пенсіонерка вчасно отримала необхідну допомогу лікарів.

 

Вчора, 17 лютого, в вечірню пору доби по допомогу поліцейських звернулася 60-річна іршавчанка. Стурбована жінка повідомила, що не може вийти з квартири і впустити медиків, адже почувається дуже погано і допомога лікаря їй вкрай необхідна.

Інспектори групи реагування патрульної поліції одразу виїхали на вказану адресу. Як виявилося, перед тим пенсіонерка посварилася із власним сином. Чоловік вибіг  з квартири і не помітив, що заблокував замок, різко зачинивши двері. Від емоційної напруги жінці стало зле.

Поліцейські одразу ж викликали швидку допомогу та рятувальників. Двері вдалося розблокувати, а відтак жінка отримала необхідну медичну допомогу.

Поліцейські закликають краян бути уважними до своїх рідних та дбати про них, адже інколи ціною вирішення конфліктів можуть стати ризики для їхнього здоров’я та життя.

 

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

 

clipnews