Замовити та не розчаруватися: все про доставку їжі у Львові

В шаленому ритмі життя не завжди залишається час на те, щоб сходити в улюблений ресторан. Не кажучи вже про самостійне приготування страв. Тож доставка їжі у Львові — послуга, яка набула величезної популярності. Сьогодні ми розкажемо все, що треба знати про неї. Та поділимося лайфхаками, як замовляти улюблені страви смачно, недорого та без неприємних сюрпризів!

Куди доставка не їде?

На щастя, таких районів у Львові вже немає. Більшість кафе, ресторанів та кур’єрських служб привозять їжу не тільки по місту, а й в найближчі населені пункти — у тому числі, в Солонку та Зубру. Але є один нюанс: чим далі ви мешкаєте, тим довше доставка буде їхати. Середній час доставки по місту складає 40-50 хвилин. Але в віддалені райони кур’єр може їхати й до 1,5 години. 

Також час доставки залежить від конкретного закладу та його розташування. Тому якщо ви замовляєте їжу в тому чи іншому ресторані вперше, обов’язково ознайомтеся з розділом “Умови доставки”, щоб уникнути неприємних сюрпризів та спланувати свій час заздалегідь.

Зверніть увагу: у вихідні, свята та дощові дні час доставки може зростати. Обов’язково це врахуйте. 

Мінімальне замовлення, асортимент та інші важливі нюанси

Ще одна річ, яку варто пам’ятати, замовляючи доставку їжі — у всіх ресторанах Львова є сума мінімального замовлення. Це — розмір чеку, при якому вам привезуть страви. Але не варто хвилюватися: зазвичай, ця цифра досить скромна: 250 гривень. Менше, ніж середній чек у ресторані на двох.

А тепер — про асортимент. У Львові можна замовити майже будь-яку їжу: від устриць до грузинської кухні. Адже усе це привезе смачна доставка ZaraBudu: https://zarabudu.com.ua/ . Тепер більше не доведеться стояти біля плити!

А доставка — платна?

Буває по-різному. Але у більшості випадків — ви платите лише за страви з меню. А їх вам привозять абсолютно безкоштовно. Якщо ж доставка все-таки платна, то коштує зовсім недорого: в середньому, 50 гривень. 

Й наостанок, декілька корисних порад, які дозволять замовляти страви у Львові ще вигідніше:

  • Будьте постійним клієнтом свого улюбленого закладу. Адже для постійних клієнтів знижки, акції та подарунки пропонують майже всі ресторани.
  • Слідкуйте за спеціальними пропозиціями, які дозволяють зекономити. Для цього достатньо підписатися на сторінки улюблених закладів у соцмережах. 
  • Завжди читайте відгуки про заклад, у якому замовляєте їжу вперше. Та не забудьте запитатися рекомендацію у друзів.

Бажаємо смачного!

partnernews