Вибір кави

Для приготування смачного напою, що бадьорить важливо правильно вибирати каву.

Щоб приготувати смачну і корисну каву необхідно правильно вибрати якісну сировину. Перш за все слід визначитися з вибором сорту. Існує коло двох сотень, але цього не слід лякатися адже основних сортів, які використовуються для приготування напою всього два:

  • Арабіка відрізняється меншою міцністю та смаком з легкою кислинкою.
  • Робуста характеризується більшою концентрацією кофеїну, що забезпечує сильні підбадьорливі властивості та дає смак з невеликою гіркуватістю.

Залежно від місця вирощування зерен відтінки смаку можуть відрізнятися, саме їх розрізняють справжні кавомани. У величезній різноманітності високоякісна кава представлена тут https://kavoposhta.com/.

Для тих, хто не вважає себе досвідченим кавовим гурманом, рекомендується спробувати декілька видів. При цьому кава слід купувати не в супермаркеті, а в спеціалізованому магазинчику або кав’ярні. В останньому випадку є можливість для дегустації.

Можна виділити наступні закономірності по країнам:

  • Бразильська кава дуже міцна. Вона характеризується насиченим терпким смаком.
  • Колумбійська кава відрізняється збалансованим, оксамитовим смаком зі слабкою кислинкою.
  • Кава з Коста-Ріки дозволяє приготувати ароматний і щільний напій.
  • Гватемальська кави відрізняється насиченим букетом ароматів і смаків: квітів, спецій та шоколаду.
  • Індійська кава міцна та відрізняється впізнаваними шоколадними нотки.
  • Кава, вирощена на ефіопських плантаціях відрізняється гіркуватістю в поєднанні з ягідними нотками.
  • Кенійський кави має винний присмак і явко виражений аромат ягід.

Виробники часто експериментують, створюючи суміші з кави, вирощеної на плантаціях в різних країнах. Всі зерна обсмажують окремо, а потім змішують, що забезпечує унікальний смак напою. На пачці виробники, як правило, вказують процентне співвідношення сортів.

Справжні кавомани впевнені, що для правильного розкриття смаку і аромату кави готувати його потрібно тільки їх свіжомелених зерен. Це означає, що потрібно змолоти зерна і відразу приготувати напій. Але це, займає час, тому багато хто віддає перевагу меленій каві.

Для приготування напою в турці краще використовувати каву наддрібного помолу. При використанні кавомашини, в якій напій готується за допомогою тонкої струменя пара, підійде тонкий еспресо помол. А для фільтр-кавоварок оптимальним є тонкий помол.

partnernews