Сходи з граніту

Сходи зі сходами з граніту – поєднання зовнішньої краси і хороших експлуатаційних якостей.

Граніт відрізняється самобутньою красою. Тому матеріал затребуваний в якості оздоблювального матеріалу. Дуже затребуваними є сходи з граніту. Такі сходи виглядають стильно, та характеризуються прекрасними експлуатаційними якостями.

Плюси природного матеріалу:

  • Стійкість до температурних перепадів. Граніт зберігає свої естетичні якості в температурному діапазоні від +50°С до-60°С.
  • Міцність мінералу. Показники 3,17 г / см3 значно вище в порівнянні з мармуром і іншими породами, використовуваними в будівництві. Для шліфування та різання каменю використовується інструмент з алмазними насадками.
  • Хороша вологостійкість. Рівень водопоглинання становить 0,2%. Це дозволяє використовувати сходи в умовах підвищеної вологості. Крім цього на поверхні даного матеріалу рідко розмножується грибок і пліснява.

Важливою властивістю матеріалу є величезна різноманітність колірної гами й фактури. Але це означає, що потрібно обов’язково правильно підбирати сходи у відповідності з інтер’єром приміщення або естерьером будівлі.

Гранітні сходи відрізняються важливими експлуатаційними характеристиками:

  • Стійкістю до деформацій і механічних навантажень.
  • Простотою в догляді.
  • Безпекою для здоров’я людини;
  • Високої естетичною привабливістю.
  • Пожежонебезпекою.
  • Низький рівень стирання.

Надійний і красивий натуральний матеріал має певні недоліки. Перш за все, слід розуміти, що стики кам’яних плит візуально приховати дуже складно. Монтаж ступенів з граніту неможливо проводити самостійно. Якісно провести роботи можуть тільки висококваліфіковані фахівці. Складнощі монтажу пов’язані, перш за все, з великою вагою конструкцій.

При створенні сходів часто використовуються шліфовані ступені. Такі вироби здатні підкреслити природну красу матеріалу. Як варіант можуть використовуватися поліровані вироби. Вони відрізняються глянсовим блиском. Але при цьому на них необхідно передбачити наявність спеціальної смуги для мінімізації ризиків прослизання.

Підвищеною безпекою характеризуються ступені з термообробленого граніту, які відрізняються шорстким підставою. Вони оптимально підходять для облаштування зовнішніх сходів наприклад на ганку. Це знижує ризики виникнення травмонебезпечних ситуацій, особливо в зимовий період.

partnernews