Пуфи в інтер’єрі

Пуф – зручний вид меблів, який здатний надати інтер’єру оригінальний зовнішній вигляд.

З кожним роком популярність пуфів зростає. Вони відрізняються унікальністю і завдяки різноманітності оформлення використовуються в і інтер’єрах з різною стильовою спрямованістю. На пуфі зручно сидіти, і він не займає багато місця. Красиве м’яке виріб дозволяє урізноманітнити обстановку і створити затишок.

Придбати оригінальні вироби можна тут https://enjoy.ua/valloon-set/. Valloon – бренд пуфів, для виготовлення яких використовується натуральна шерсть. Вони представлені у величезній різноманітності дизайнерських рішень.

Пуфи відрізняються невеликою висотою і компактними розмірами. Предмет меблів легко можна переміщати з однієї кімнати в іншу. Підвищена комфортність досягається м’яким сидінням. Пуфи відрізняються невеликою висотою і компактними розмірами. Предмет меблів легко можна переміщати з однієї кімнати в іншу. Підвищена комфортність досягається м’яким сидінням.

Пуфи – функціональна меблі. Її можна використовувати в різних приміщеннях. У вітальнях та прихожих їх використовують в якості сидінь. У спальні ними можна замінити прикроватну тумбочку, а в дитячих кімнатах вони використовуються в іграх.

При виготовленні пуфів використовуються різні тканини, шкірозамінник або натуральна шкіра. Пуфи з велюру, флока, рогожки або оксамитового матеріалу надають приміщенню теплоту. При правильному виборі можна наповнити атмосферу особливим затишком і, помітно оживити простір, наділити його нотками оригінальності. Шкіряні моделі або вироби зі шкірозамінника – це красивий і дуже зручний меблевий елемент, який може ідеально доповнити загальну композицію і створить цілісну інтер’єрну картину.

Пуфи розрізняються формами і матеріалами виготовлення. Їх класифікують на три види:

  • З відкритим каркасом. Каркасні вироби нагадують мініатюрну банкетку або табурет, але з м’яким сидінням. Це традиційні вироби, які використовувалися здавна.
  • Із закритим каркасом. У закритих пуфиках каркасом є шар м’якого наповнювача, який обтягається тканиною або іншим матеріалом.
  • Безкаркасні. Стійкої конфігурації домагаються щільною набиванням, правильної схемою крою, міцністю тканини і її здатність утримувати форму. Вони ідеальні для використання в якості підставки для ніг. Невисокий м’який пуф допоможе створити ідеальну зону для релаксації і приємного проведення часу.

Пуфи відрізняються різною формою: фігурної, геометричній, трикутної, ромбоподібної, шестигранною. Для дитячих кімнат пропонуються пуфи у вигляді тварин. Такі незвичайні вироби мають дуже креативний вигляд, тому звертають на себе увагу.

partnernews