Переваги та особливості покупки покрівельної листової міді – для чого вона потрібна і як її використовують?

Мідні пластини для покрівлі храмів та інших будівель застосовують з найдавніших часів. Традиції не втрачені, і мідна покрівля в сучасній архітектурі є не менш актуальною. У будь-якому випадку, в нинішній час встановлюють покриття з міді на покрівлю не тільки тому що воно надійне, але і тому що дуже міцне. А замовити подібний покрівельний матеріал можна на спеціалізованому сайті: https://komplex-dah.com.ua/product-category/dah/kme/ який пропонує досить адекватні і демократичні ціни, а також доставку і багато інших актуальних послуг.

Чи модне таке покриття і де можна його зустріти?

Мідне покриття зустрічається не часто, але тенденція останнього століття – підвищений інтерес до довгострокового покрівельного матеріалу.

Очевидно, що вартість міді покрівельної листової висока в порівнянні з іншими матеріалами. Однак, термін її служби перевищує всі мислимі межі. У підсумку, за результатами досліджень виходить, що мідна покрівля – найнадійніший і економічний варіант для покриття та ще й модний.

Дах, покритий мідним листом, прослужить десятки років. При цьому, на відміну від черепиці або єврошиферу, металочерепиці, майже не потребує ремонту.

На які конкретно переваги важливо звернути увагу?

Переваги мідного покрівельного листа:

1. Екологічність – головне достоїнство мідної крівлі. Це на 100% натуральний матеріал, який безпечний для людини і при цьому є природним антисептиком.

2. Мідь володіє м’якістю і пластичністю. Це дає можливість виконувати фігурні форми різної складності. Будь який вигин, якщо він правильно задуманий, прикрасить дах, сховає стики і стане родзинкою.

3. Термостійкість дозволяє міді зберігати форму – вона не деформується при перепадах температур. Такому покриттю не страшна будь-яка погода.

Особливості, які обов’язково слід враховувати

Особливості мідного покрівельного листа пов’язані з вихідними характеристиками самої міді. Фахівці-архітектори і дизайнери цінують мідне покриття за:

      • вишуканий, благородний вид;
      • легкість і пластичність;
      • стійкість до опадів.

Цей матеріал створює настрій і чудово виглядає в будь-яких природних умовах. Колір мідного листа з часом змінюється з мідно-золотого до зеленого під малахіт. Міцність і довговічність поєднується і зміною відтінків кольору, і ця особливість мідного даху може стати тією самою родзинкою для будинку.

partnernews