Перевага заправки картриджів

Заправка картриджів – можливість продовження їх ресурсу.

Оригінальні лазерні картриджі від провідних компаній-виробників характеризуються високою якістю і зносостійкістю. Це означає, що їх можна використовувати неодноразово, хоча виробники іноді переконують у протилежному. Але для збереження якості друку необхідно, щоб заправку виконували фахівці. Наприклад для цього можна звернутися сюди https://fp.lviv.ua/.

Сьогодні все частіше говорять про збереження навколишнього середовища при заправці картриджів. Вся справа в тому, що щорічно в світі викидають на смітник більше 350 мільйонів картриджів, при цьому більшість з них були використані тільки один раз. Для виготовлення корпусу картриджа використовується пластик. Цей матеріал дуже складно утилізувати.

Для цього необхідно пластик переплавити і згодом використовувати повторно. Але для деяких видів пластмас такий спосіб не підходить через технологічні труднощі. Тому картриджі просто викидають. Неправильно утилізований пластик здатний завдати значної шкоди природі. Такі забруднення заважають газообміну в водоймах та ґрунтах, при розкладі пластику виділяються токсичні речовини, які можуть завдати шкоди багатьом живим організмам. Розкладається пластмаса понад сто років, тому небезпека зберігається надовго. Це означає, що заправляючи використані картриджі, вдається скоротити обсяг небезпечного пластикового сміття.

Важливо розуміти, що в зв’язку зі складністю заходи заправку картриджів повинні виконувати фахівці. Це, перш за все, дозволить виключити виникнення забруднень в квартирі або в офісі. Без певних навичок виконати правильно всі операції дуже важко.

Віддаючи картридж на заправку в спеціалізовану компанію можна заощадити час і зусилля. У спеціалізованих компаніях використовують якісні тонери, які закуповують у відомих виробників. Це є гарантією якісного друку після заправки картриджа.

Для гарантії високої якості друку необхідно дотримуватися певних правил. Перш за все потрібно забезпечити повне видалення відпрацьованого тонера. У сервісному центрі для цього використовується спеціальне обладнання. У домашніх умовах якісно провести захід неможливо. Після проведення заправки в спеціалізованих компаніях обов’язково дається гарантія на використання картриджа. Тому при виникненні проблем їх обов’язково виправлять безкоштовно.

partnernews