Crazy Monkey – особливий автомат для гри і настрою

Категорія популярних ігрових автоматів завжди буде актуальною серед користувачів. Кожен із сучасних гравців хоче скористатися тими автоматами, які з’явилися кілька десятків років тому. Така можливість є, якщо активувати Crazy Monkey і спробувати зіграти кілька раундів. Це унікальний в своєму роді слот, що відрізняється численними перевагами, простотою і одночасно з тим високою якістю.

Відмінні риси автомата

Особлива графіка переносить користувача в атмосферу ігрового автомата. На задньому фоні є високі дерева, на передньому фоні розташувалися мавпочки. Скористатися автоматом найкраще тут https://slotoking.pro/online-game/crazy-monkey/, де додатково є можливість активувати безкоштовний режим. Застосування віртуальної валюти виключає необхідність в реєстрації і поповненні депозиту.

Автомат має 5 барабанів і 9 ліній для виплат. Це стандартне і часте виконання слотів, що забезпечує простоту ігрової стратегії. Установка параметрів забезпечено системою управління і спеціальними настройками, адже заздалегідь гравець має право вибрати кількість ліній і зробити на кожну з них окрему ставку.

За бажанням гру можна переводити в автоматичний режим прокрутки барабанів. Це актуально тоді, коли гравець не перестає робити ставки і продовжує витрачати гроші навіть в тому випадку, якщо черговий спин буде програною.

Додаткові опції

Після випадання трьох мавп з’являється бонусна гра. Тут потрібно тягнути за мотузки і якщо на голову мавпам впадуть фрукти, гравець отримує виграш, але якщо ковадло, значить, гравець програв цей раунд, і збільшити поточний спин в два рази не вийде.

Виграшні комбінації формуються з простих символів в кількості як мінімум 3 іконки. Розбір і дикий символ забезпечать створення хороших комбінацій, як на всьому ігровому полі, так і на конкретній лінії. Вони випадають досить часто.

partnernews