Відбілювання зубів: 7 фактів, які слід знати

Відбілювання працює?

Відбілювання – це хімічний метод, який довів свою ефективність, і для кожного з них є інструкції, зазначені для самого продукту. Як і все інше, якщо не слідувати вказівкам, не можна очікувати, що продукт дасть результати. Найефективніший метод відбілювання зубів включає спеціально підібрані засоби, призначені для запобігання витоку кисню і збільшення часу їх впливу.

Відбілюючі засоби призначені для вивільнення хімічної речовини в емаль зубів і запуску реакції. Цей результат дозволяє хімічній речовині вибілювати зуб в процесі оксигенації і дифузії. Процес оксигенації викликає руйнування плями і видалення сміття шляхом дифузії. Цей процес починається на поверхні зуба і проникає глибше в тканину зуба. Результат дії відображає концентрацію і час. Чим довше залишалася пляма, тим глибше в тканині має поширюватися відбілювання.

Скільки гелевих шприців мені потрібно?

Кількість необхідного гелю варіюється в залежності від людини, і його важко виміряти, не бачачи зуби, але ось загальні рекомендації:

      • Злегка зафарбовані зуби = 3 шприци з гелем,
      • Помірне ураження зубів = 6 шприців з гелем,
      • СКЛАДНО уражені зуби = 9 шприців з гелем.

* 1 шприц з гелем = приблизно 3 повних аплікації (1 повне нанесення стосується як верхніх, так і нижніх зубів)

Як довго триватиме ефект від відбілювання зубів?

Залежно від кількості і частоти вживання продуктів, що викликають плями, в середньому ефект відбілювання становить 3-6 місяців.

Який термін зберігання гелю?

Термін придатності гелю – 2 роки в холодильнику і 1 рік без охолодження.

Чи зашкодить відбілюючий гель моїм яснам?

Кожен в тій чи іншій мірі відчуває роздратування ясен через відбілювання зубів. Відбілювання зубів не викличе незворотного пошкодження ясен, однак тимчасове роздратування ясен є одним з факторів ризику професійного відбілювання зубів. Роздратування м’яких тканин або ясен, викликане відбілюючим гелем для зубів, вважається хімічним опіком, дуже схожим на звичайний сонячний опік. Коли відбувається хімічний опік, ця область злегка болюча, стає білою і з часом відшаровується. Тканина повернеться в нормальний стан протягом доби.

Чи може відбілюючий гель пошкодити мої зуби?

Гель для відбілювання зубів НЕ пошкодить вашу зубну емаль. Емаль вважається найтвердішою тканиною людського тіла. Щоб домогтися успішного відбілювання, продукт проходить через канальці емалі і починає освітлювати забарвлену тканину.

Чи потрібен мені десенсибілізуючий гель?

Десенсибілізуючий гель використовується для мінімізації чутливості і зменшення швидкості повторного фарбування. У міру того як відбілюючий гель піддається природному процесу переходу від активного до неактивного, канальці (пори в зубах) залишаються відкритими і оголеними, що називається зневодненням. Професійно вибілений зуб може залишатися частково зневодненим до 48 годин або до тих пір, поки канальці НЕ будуть ремінералізовані органічним матеріалом, що містяться в слині. У цей час рекомендується триматися подалі від дуже гарячого і холодного, а також від солодких і солоних речовин, щоб уникнути можливого подразнення нервової тканини, що викликає підвищену чутливість зуба. Поки зуб повністю не регідратований, він буде вбирати будь-яку кольорову їжу або рідину, яким піддається. Використання десенсибіліируючого гелю допоможе в заміні необхідних вітамінів і мінералів, тимчасово закриє пори в зубах, зменшить швидкість повторного фарбування і мінімізує чутливість!

partnernews