Сьогодні в Ужгороді будуть тимчасові перебої водопостачання

КП «Водоканал м. Ужгород» повідомляє, що в зв’язку з проведенням аварійно-відновлювальних робіт на водогоні по вулиці Ужанській, доводиться тимчасово (на термін виконання робіт) призупинити подачу водопостачання з НФС №2.

Тимчасові перебої водопостачання відчуватимуться в районах Радванки та промислової зони, а також в районі вулиці Гагаріна.

 

ОНОВЛЕНО:

На жаль, в ході робіт виявилось, що призупинення подачі водопостачання з НФС №2 недостатньо для виконання робіт по ліквідації аварійної ситуації. В зв’язку з цим, довелось понизити до мінімуму тиск подачі водопостачання з водозабору “Минай”.

Тимчасові перебої водопостачання протягом виконання робіт відчуватимуться по всій лівобережній (включаючи населені пункти, які відносяться до Коритнянської сільської ради) та, частково, правобережній (район вулиць Собранецька, Митна, Загорська, Закарпатська, Гвардійська, Щедріна, Франка, Довженка, набережна Незалежності) частинах міста.

Подачу води буде відновлено одразу ж після завершення робіт. Приносимо вибачення за тимчасові незручності та дякуємо за порозуміння.

 

З повагою, адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»

 

clipnews