Після виборів влада Ужгорода кинулася роздавати землі під забудову

Біля Перечинського автовокзалу на вулиці Підградській в Ужгороді постане черговий торгово-розважальний центр. Про це повідомляє прес-служба Ужгородської міської ради.

 

Зокрема, Управління державного архітектурно-будівельного контролю Ужгородської міської ради повідомило, що будівництво торгово-розважального центру на вул. Підградській, 1А проводить ТзОВ «ЖК «Прем’єрбуд» на підставі дозволу на виконання будівельних робіт №ЗК012201123563 від 23.11.2020 року. Забудовник розробив проєктну документацію, вона отримала позитивний висновок комплексної експертизи. Проєктом організації робіт передбачено збільшення території будівельного майданчика за рахунок земель, які належать громаді Ужгорода. На територію, яка не входить до власності ТзОВ «ЖК «Прем’єрбуд», буде складено договір оренди на тимчасовий будівельний майданчик, кошти надійдуть до міського бюджету.

Проєктом організації будівництва передбачено огорожу тимчасового будівельного майданчика по межі тротуару. Для пішоходів огородять, відповідно до державних будівельних норм, доріжку на проїжджій частині дороги, вона передбачається до влаштування фундаментів підземної парковки. На час таких робіт встановлять дорожні знаки «Звуження дороги», «Увага» тощо.

Проєктом благоустрою території, прилеглої до торгово-розважального центру, передбачені паркомісця для авто, малі архітектурні форми (лавки, смітники) та озеленення (детальніше – на плані благоустрою).

Зараз огорожу тимчасового будівельного майданчика та пішохідної доріжки з навісом облаштовують з боку вул. Острівної. Після завершення будівництва благоустрій території поліпшать відповідно до проєктної документації за рахунок забудовника.

 

Отож, як бачимо, у інформації Управління ДАБК сказано, що “Проєктом організації будівництва передбачено огорожу тимчасового будівельного майданчика по межі тротуару”. Насправді ж будівельники спорудили огорожу не те що на межі тротуару, але й на самій вулиці.

Вельми цікавою є й дата видачі дозволу на це будівництво. А саме — 23 листопада 2020 року — акурат після завершення другого туру виборів міського голови. Вочевидь, Богдан Андріїв, аби не дражнити ужгородців, до виборів і справді заморозив усі дозволи, як раніше писали ЗМІ. Зараз же у місті “ящик Пандори” у вигляді масової роздачі дозволів на будівництво, відкрито…

Groza-news

 

В Ужгороді незаконно зводять чергову багатоповерхівку? (фото)

clipnews