Навіщо потрібна автоматизація виробництва

Якщо власника підприємства не влаштовує якість технологічних процесів, чи поставлена ціль виведення бізнесу на новий, більш ефективний і сучасний рівень розвитку, варто звернути увагу на можливість автоматизації виробництва. Впровадження ефективного автоматизованого управління компанією дозволить вивести її на новий конкурентний рівень. Система MES – один із найефективніших програмних продуктів, який здатен значно покращити показники діяльності, зменшити витрати, підвищити якість продукції.

Система МЕС – великий крок вперед

Автоматизація виробництва завжди стає суттєвим поштовхом до підвищення продуктивності і активізації розвитку компанії. З допомогою цього важливого інструменту можна забезпечити максимальний контроль поставлених задач, організувати ефективне управління процесами, мінімізувати вплив людського фактору та допущення помилок. З допомогою цього програмного продукту стає можливим не просто автоматизувати функціонал підприємства, а й покращити якість продукції, що відкриє нові перспективи у розвитку, та забезпечить більш високу прибутковість.

Програмний комплекс MES – програмна розробка, здатна спростити контроль, управління складними виробничими процесами, потоками інформації в підрозділах компанії. Комплекс МЕС забезпечує відстеження, збір інформації онлайн про повний життєвий цикл виготовлення конкретного продукту з початку заведення в базу замовлення до доставки товару споживачеві. Його використання допомагає у прийнятті своєчасних рішень, які сприяють оптимізації виробничих процесів, так як спрощується і прискорюється доступ до актуальних даних, що характеризують поточний стан справ в окремих підрозділах чи в цілому на підприємстві.

Основні задачі системи управління

Впровадження програмного комплексу MES дозволяє реалізувати наступні задачі:

  • Якісна диспетчеризація і підвищення ефективності виробництва. Система МЕС фіксує і управляє замовленнями, партіями і іншими показниками. Вона підтримує дані, що надходять з пов’язаних між собою робочих центрів, технологічних операцій, дій персоналу.
  • Управління якістю. З’являється можливість отримувати результати перевірки якісних показників виробничого процесу роботи в реальному часі. Ця інформація поступає оперативно, дозволяє швидко вирішувати проблеми в цеху, своєчасно реагувати на негаразди, забезпечувати якість продукції.
  • Управління процесами. Автоматизоване виробництво є більш гнучким, що дозволяє забезпечити підтримку прийняття рішень виконавцями у виправленні відхилень в процесі виконання певних операцій.
  • Відстеження технологічного ланцюга. З допомогою автоматизації виробництва можна в реальному часі бачити статус процесів з інформацією про працівників, матеріали, результати виконання планових завдань і ін.

Використання системи автоматизації MES значно спрощує роботу підприємства, робить її більш продуктивною.

Щоб ознайомитись з функціоналом IT-розробок компанії “Квантум”, переходьте за посиланням https://quantum-int.com/uk/qguar-yms-upravlinnya-teritoriyeyu/.

Якщо власник компанії націлений на отримання більш високих результатів діяльності свого підприємства, автоматизація управління основними процесами допоможе швидше і з меншими зусиллями досягти поставлених задач.

partnernews