Молода мати з Ужгорода Олена Шелемончак потребує допомоги у боротьбі з важкою хворобою!

зди можна легко здолати. Так було і у родині Шелемончаків з міста Ужгород. Аж поки, кілька років назад, не постукала біда – захворіла дружина і мама Олена Шелемончак. Молода ужгородка потребує допомоги кожного з нас аби ЖИТИ.

 

«Головні болі, втрата рівноваги, слабкість. З цими симптомами я звернулась до лікарів 5 років назад. З діагнозом астроцитома розпочалась моя боротьба за життя. Це пухлина головного мозку. Неможливо описати, що ти відчуваєш і переживаєш у той момент.

Були апатія, переживання, страх, роздуми без відповідей «За що це мені» і пустота. Лікарі, зокрема Володимир та Андрій Смоланки, допомогли змінити вектор цих думок на правильний «Що потрібно зробити».

Позаду важка операція, проте хвороба повністю ще не відступила. Як і не відступають близькі, друзі, медики, люди, які не будучи мені знайомими, допомагають і дають шанс жити, бачити як зростає моя донечка. Завдячуючи кожному з вас я не опускаю руки!

Наразі пухлина неоперабельна і для подальшого лікування я потребую прийому курсів життєво важливих ліків «Темодак» (в-ва Німеччина). Вартість одного – 7 000 €. Це не підйомна сума для нашої родини, але вірю, що світ не без добрих людей!»

 

Якщо у вас є можливість допомогти матеріально, будь ласка, допоможіть!

Реквізити: 5168 7450 1662 2018

Отримувач: Шелемончак Олена Василівна

 

Кожен Ваш внесок – це ще один крок для Олени Шелемончак на шляху до одужання і повноцінного життя!

 

 

clipnews