Ужгородські підприємці привітали закарпатських параолімпійців з Днем Святого Миколая

Незважаючи на доволі складну ситуацію в нашій державі та світі, у повітрі все ж вирує святкова атмосфера.

Люди готуються до відзначення новорічно-різдвяних свят, а Святий Миколай вже й подарунки встиг вручити.

День Святого Миколая – прекрасне й довгоочікуване свято, яке є символом доброти й милосердя, важливе не лише для дітей, а й для дорослих. У такий день ніхто не повинен залишитись без уваги та подарунків.

Не оминув Чудотворець і членів Закарпатського обласного осередку Української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату.

18 грудня 2020 року завітав він на територію майбутнього спортивно-реабілітаційного центру за адресою м. Ужгород, вул. Ф. Тіхого, 13 «Б» привітати спортсменів-інвалідів, які здобували перемоги, як на регіональній, так і на всеукраїнській арені.

Відтак, Святий Миколай, який «делегував» свої повноваження голові Закарпатського обласного осередку Української Федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Олександру Лизанцю, передав присутніми подарунки. І хоч вони можливо і скромні, але не все вимірюється розкішшю – головними є увага, підтримка і звісно ж щирі посмішки, яких у цей вечір було чимало.

Олександр Лизанець висловлює велику подяку за допомогу з подарунками директору регіонального відділення АТ «ОТП Банк» в м. Ужгороді Сергію Федині, супермаркету Вопак, підприємцю Михайлу (займається продажем та доставкою фруктів та овочів в гурт і роздріб, тел. 0660801017) та ФОП Пазяк Івану Івановичу.

Шановні читачі, у Вас є можливість підтримати діяльність Закарпатського обласного осередку Української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату, надавши посильну допомогу:

 

АТ КБ “Приватбанк”

п\р UA633123780000026004053909822

Код ЄДРПОУ 37231258

МФО 312378

За детальнішою інформацією можете звертатись за телефоном 0997915415

clipnews