Шпалери для вітальні

Вітальня є головною кімнатою в будинку. Саме тому, хочеться, щоб вона виглядала одночасно затишною та сучасною. Головним критерієм вибору шпалер для вітальні є стиль інтер’єру. Також слід орієнтуватися треба на колір меблів. У величезній різноманітності шпалери для вітальні представлені тут https://vashinterier.ua/catalog/shpalery-1/prymishchennya-1/vitalnya-zal/.

Вибір шпалер за типом матеріалу

Паперові шпалери – бюджетний варіант. Вони екологічні, так як дозволяють стінам дихати і не виділяють ніяких шкідливих запахів. Але в силу недовговічності, їх навряд чи варто використовувати при оформленні вітальні.

Широко поширені вінілові шпалери для вітальні, які відрізняються практичністю. Завдяки міцності і вологостійкості такий матеріал зберігає свою естетичну привабливість тривалий час. Особливо ефектно виглядають вінілові шпалери з шовкографією. Дана технологія дозволяє наносити високоякісні оригінальні зображення.

Підходять для оформлення вітальні текстильні шпалери. Це двошаровий матеріал. Основою є флізеліновий шар, а для верхнього покриття використовуються тканини з різних натуральних або синтетичних волокон. Такі шпалери виглядають ефектно, але при цьому легко брудняться, тому виникають складнощі при догляді за ними.

Сучасним варіантом для оформлення вітальні є коркові шпалери. Їх плюси:

      • Красивий і оригінальний вигляд.
      • Екологічна безпека.
      • Простота догляду.
      • Висока міцність.
      • Хороші звукоізолюючі властивості.

При використанні коркових шпалер отримують затишні інтер’єри. Недоліком оздоблювального матеріалу можна вважати тільки його високу вартість.

Найбільш затребуваними для оформлення вітальню є флізелінові шпалери. Їх виготовляють з целюлозних волокон. Такі шпалери – це нетканий матеріал, який відрізняється м’якістю і еластичністю. Завдяки таким якостям в значній мірі спрощується процес обклеювання стін.

Флізелінові шпалери пропускають повітря, тому виключають поширення шкідливої цвілі. Привабливою особливістю матеріалу є величезний вибір малюнків і забарвлень. Це дозволяє легко підібрати варіант для будь-якого стилю інтер’єру. Привабливою особливістю є те, що не потрібно ретельно готувати поверхню стіни перед її обклеюванням. При цьому клей наноситься тільки на стіну.

partnernews