Головою Ужгородської районної ради VІІІ скликання обрано Юрія Фрінцка від партії “Слуга Народу”

11 грудня відбулося друге пленарне засідання першої сесії районної ради VІІІ скликання. На сесії було присутньо 40 депутатів.

 

Прослухавши гімн України, новообраний склад депутатів приступив до розгляду порядку денного сесії – вибори голови Ужгородської районної ради.

 

Головуючий на засідання Василь Пригара, член Тимчасової президії представник політичної партії «Рідне Закарпаття», відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та регламенту роботи районної ради 7-го скликання оголосив перерву, під-час якої лічильна комісія розробила та затвердила процедуру таємного голосування з виборів голови Ужгородської районної ради.

 

Депутатами було запропоновано та внесено до бюлетеня таємного голосування дві кандидатури: Юрія Фрінцка, представника політичної партії «Слуга народу» та Івана Матьовку, представника політичної партії «Команда Андрія Балоги».

 

Після процесу голосування на підставі протоколу засідання лічильної комісії районної ради під головуванням Андрія Кушнірука за результатами таємного голосування було прийнято рішення про обрання голови Ужгородської районної ради. Ним став Юрій Фрінцко, його підтримали 26 депутатів. Юрій Васильович склав присягу посадової особи місцевого самоврядування, подякував за високе довір’я, закликав всіх до співпраці заради розбудови новоутвореного Ужгородського району та покращення добробуту його жителів.

 

Зазначимо, що Фрінцко Юрій Васильович народився 11 березня 1986 року в с.Лінці Ужгородського району, освіта вища, за спеціальністю «Правознавець». Працював викладачем кафедри правознавства Карпатського університету ім. А.Волошина. Згодом працював у юридичному відділі виконавчого апарату Ужгородської районної ради, завідувачем юридичного сектору апарату Ужгородської районної державної адміністрації. Останні 5 років – керуючий справами виконавчого апарату Ужгородської районної ради. Депутат Киблярівської сільської ради VІ та VІІ-го скликань. На місцевих виборах 2020 року обраний депутатом Ужгородської районної ради VІІІ скликання від політичної партії «Слуга народу». Одружений. Разом з дружиною Діаною виховує доньку.

clipnews