Переваги штор плісе

Штори плісе https://vikna-dveri.lviv.ua/shtory-plise/ вважаються відмінною альтернативою рулонним і вертикальним жалюзі, оскільки вони поєднують в собі трохи того й іншого. Це означає, що вони популярні для будинку, зимового саду, а також для комерційних приміщень. Штори-плісе стануть стильним доповненням будь-якого будинку. Жалюзі-плісе, популярні як для вікон, так і для зимового саду, виглядають шикарно і мають безліч практичних застосувань.

Позитивні моменти

Штори-плісе легко зберігати, і їх можна повністю засунути до верхньої частини вікна. Це ідеально підходить для людей з обмеженим простором або просто тих, хто хоче безперешкодного огляду зовнішнього світу. Їх також можна опустити наполовину, щоб вони діяли як фільтр для сонячного світла, захищаючи меблі і запобігаючи потрапляння комах в ваш будинок.

Плісировані штори доповнюють інтер’єр кімнати і в той же час пропускають світло. Вони виглядають прекрасно як вдома на кухні, так і у вашій спальні, з безліччю відтінків і відтінків, доступних на вибір. Також є можливість опустити їх перед відкриттям вікна, щоб можна було про сидіти в тіні, але при цьому могли відчувати вітерець і прохолоду. Їх можна розмістити на загальному вікні, щоб цікаві сусіди не могли заглянути всередину вашого приміщення.

Як доглядати

Люди часто задаються питанням, як саме можна мити або прати такі штори. Доглядати можна різними способами. Розпилення стисненого повітря на штори плісе може ефективно видалити пил, мертвих комах і інше сміття. Також можна придбати щітку для оббивки, яка ефективно захищає штори і одночасно очищає їх.

Можна очищати за допомогою вологої губки. При цьому переконайтеся, що губка не ​​наскрізь намокла, і просто простягніть її по довжині штори, приділяючи особливу увагу видалення великих скупчень або пилу. При чищенні завжди починайте зверху рухами вниз, щоб забезпечити ідеальну чисту поверхню без пилу.

Як обрати

Плісировані штори можна легко підтягнути до верхньої частини вікна, залишаючи простір вільним. Переконайтеся, що вибрані штори підійдуть і дотягнуться до самого верху вікна. Деякі матеріали можуть бути важче інших, так що майте це на увазі при виборі.

Плісировані жалюзі також бувають різних форматів, щоб відповідати вимогам приміщення. Можна використовувати дві тканини в жалюзі, щоб створити стильну штору, яка гармонує з декором кімнати.

Штори плісе

Штори плісе завжди в моді, елегантні, вони універсальні і дуже декоративні. Вони підходять практично до будь-якій формі вікна. Плісе – це акуратний, сучасний і все більш популярний вибір. Вони надають модний сучасний вигляд ваших вікон або і спеціально створені для самих хитромудрих і складних вікон, а точність виготовлення і якість установки завжди дає вам ідеальні результати. Можна вибирати з широкого спектру відтінків, кольорів та візерунків, доступних в прекрасному асортименті тканин.

Переваги та варіанти

Для виготовлення плісе можуть бути використані дві тканини в одній шторкою для створення ідеального відтінку в привабливому дизайні. Шестикутна структура штор допомагає підтримувати оптимальну температуру кімнаті в період зміни сезонів. Класичні складки – класичні штори, які виглядають гладко і мають чудові ізоляційні властивості. Вони бувають різних кольорів, щоб їх можна було підібрати до інтер’єру будь-якої кімнати.

Штори плісе популярні через простоту очищення. Матеріал можна прочистити за допомогою пилососа, щоб видалити пил, а обережне протирання вологою губкою також може відновити їх чистоту і первозданний вигляд.

Плісировані штори мають «стільниковий» структуру, що складається з серії шестикутних осередків, кожна з яких з’єднана в своїй найвищій точці. Коли штора піднята, ці осередки стискаються, а коли вона закрита, осередки раскправляются, затримуючи повітряні кишені між кожною секцією, щоб ізолювати і звукоизолировать будинок.

Еко-переваги плісированих штор

Стільниковий конструкція штор створює повітряні кишені при опусканні жалюзі, які допомагають ізолювати кімнати, економлять на витратах на електроенергію та опалення, а також забезпечують додаткову звукоізоляцію. Це робить їх ідеальними для спальні та дитячої. Згідно з дослідженнями, будинки втрачають приблизно третину тепла через вікна і двері, тому пропоновані жалюзі з повітряними кишенями дійсно мають велике значення для ізоляції кімнати, особливо взимку. Все жалюзі зі складками зберігають тепло. Однак плісировані жалюзі мають раму, яка кріпиться прямо до вікна, що забезпечує значно менші теплові втрати з боків і знизу жалюзі. З часом це призводить до зниження рахунків за опалення і створення більш затишного будинку.

partnernews