На Великоберезнянщині чоловік шукав гриби, а знайшов гранату

Вчора, 10 листопада, до Служби порятунку надійшла інформація про те, що під час збирання грибів у лісовому масиві урочища Термачів Великоберезнянського району чоловік виявив підозрілий металевий предмет. Місцевий мешканець зрозумів, що знахідка може бути небезпечною, тож чіпати її не став, а зателефонував до рятувальників на номер 101.

На місце виїхали фахівці-піротехніки Аварійно-рятувального загону спеціального призначення, ідентифікували боєприпас як гранату Ф-1 часів Другої світової війни та у подальшому знищіли її у спеціально відведеному для цього місці.

Також фахівці ДСНС провели роз’яснювальну бесіду із місцевим населенням щодо правил поведінки під час виявлення вибухонебезпечних знахідок.

Нагадуємо й вам: якщо знайшли невідомий предмет, який ззовні схожий на боєприпаси ні в якому разі не чіпайте його. Обгородіть місце знахідки підручними засобами яскравих кольорів та повідомте про це за номером 101 або 102. Пам’ятайте, що недотримання правил безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів може призвести до травмування чи трагічних наслідків.

 

У ДСНС України у Закарпатській області

 

clipnews